СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ ТУТ

АГЕНЦІЯ НОВИН БОГОРОДЧАНЩИНИ

Інформаційно-пізнавальна інтернет-газета про рідний край, його жителів та їх життя

//

//

//

У Богородчанах відкрили та освятили анотаційну дошку Надії Стефурак

13/05/2024

Сьогодні, 13 травня, на фасаді приміщення Благодійної організації “Світла Надія”, що в Богородчанах, відбулося відкриття пам’ятної дошки її засновниці Надії Стефурак. Освятив анотаційну дошку о. Микола Савчин.

На відкритті були селищний голова Ростислав Заремба, депутат селищної ради Ярослав Паранюк, нинішня голова БО “Світла Надія” Людмила Вакалюк та батьки з дітками, які є членами організації, співзасновниця БО “Світла Надія” Світлана Панько, Представник Уповноваженого з прав осіб з інвалідністю в Івано-Франківській обласній (військовій) державній адміністрації Микола Макар. Присутні говорили про Надію Стефурак, як про людину, котра залишила по собі великий слід в житті громади.

Надія Стефурак  була вмілим організатором, громадською активісткою, володаркою кубка світу з біатлону,  учасницею Паралімпійський ігор у Ванкувері, засновницею та головою Благодійної організації «Благодійне товариство «Світла Надія», депутатом Богородчанської селищної ради восьмого демократичного скликання. Померла 15 січня 2024 року після тривалої боротьби з хворобою. Пам’ять про неї, як про людину з гарячим, невтомним серцем, котра незважаючи на власні проблеми зі здоровʼям, боролася за кращі умови й можливості для людей з інвалідністю, особливо діток, які знайшли в організації другу домівку, буде світлою і вічною. 

Джерело: Богородчанська селищна рада