СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ ТУТ

АГЕНЦІЯ НОВИН БОГОРОДЧАНЩИНИ

Інформаційно-пізнавальна інтернет-газета про рідний край, його жителів та їх життя

//

//

//

Як зробити писанку своїми руками: інструкція від відомої майстрині

02/05/2024

З бісеру, ниток, круп та фарбів. Галина Дроздюк з села Пороги, що в Солотвинській громаді, творить писанки чи не всіма можливими методами. Проте жінка каже, що пасхальні писанки — це особлива робота.

Пані Галина цікавилася українськими звичаями та обрядами ще з дитинства. Була дуже творчою дитиною, тому й вирішила здобувати професію “художник-дизайнер”. 

Зараз вона знана в області майстриня-писанкарка.

«Пам’ятаю, ще малою з мамою бралася до цієї роботи, та тоді це були прості й швидкі способи крашення. А зараз все зовсім по-іншому. Мені дуже подобається писачком наносити орнаменти. До речі, хотіла б зауважити, краще брати фарби для бавовняних тканин. Вони тримаються краще і кольори яскравіші. Можна ще розмальовувати гуашшю, а потім покривати лаком. Також красиво виглядають шкрябанки. Це коли на однотонно розмальованому яйці вишкрябуються візерунки.» 

Свої роботи мисткиня часто дарує  друзям, знайомим та гостям на творчих зустрічах. Її писанки знаходяться не тільки в Україні, а й подорожують далеко за її межами. 

Також декілька її робіт знаходяться в мистецькому салоні “Світло писанки” в якому представлені вироби знаних народних майстрів краю.

Отож покрокова інструкція від майстрині, як зробити писанку своїми руками:

Для написання писанки необхідно приготувати чисте, свіже, без плям, тріщин та подряпин куряче яйце. Інколи писанки пишуть на гусячих, качиних яйцях або яйцях інших свійських або й диких птахів.

Перед початком роботи яйце миють у чистій теплій воді, м’якою щіточкою можна почистити найбільш забруднені місця, після миття яйце витирають чистою сухою ганчіркою. 

Для поділу поверхні яйця і нанесення малюнків потрібен простий олівець, гостро заточений і бажано не дуже м’який, щоб лінія на шкаралупі була не дуже темною.

Писачок – інструмент, за допомогою якого наносять воскові або парафінові лінії на поверхню шкаралупи або покривають воском окремі фрагменти орнаменту. Писачки бувають різні за конструкцією, в залежності від місцевих традицій, але принцип один – це трубочка переважно з металу, що добре втримує тепло – міді, бронзи, латуні, прикріплена до палички-ручки.

Свічка, що може бути з воску або парафіну, кріпиться до підставки з металу, що має бути стійкою і з гострим краєм, об який знімаються надлишки воску з писачка. Найпростіша і найзручніша підставка – звичайна бляшанка, або склянна банка.

Для фарбування писанок приготуємо набір розчинених анілінових барвників, що призначені для фарбування вовни. Фарбу, приблизно, половину чайної ложки, висипаємо у банку місткістю 0,5 л та заливаємо її 250-300 гр. окропу. Воду для розчинення барвників бажано брати м’яку. Фарбувати писанки можна тоді, коли фарба повністю охолоне до кімнатної температури. Основні кольори барвників – жовтий, зелений, червоний та чорний. Рідше використовується синій, фіолетовий, оранжевий та коричневий кольори.

Для більш якісного фарбування поверхні шкаралупи приготуємо 9% розчин оцтової кислоти (харчовий оцет) у 0,5 л банці – 300 гр., а для написання писанок способом відбілювання – розчин будь-якого відбілювача для білизни, наприклад, 2-3 ст. ложки “білизни” на 300 гр. води. Потрібні ще чисті ганчірки, що добре вбирають вологу, та ложки, якими опускаємо писанки у фарбу,- вони беруться для кожної фарби окремо.

Отже, візьмемо у ліву руку яйце, а в праву олівець та нанесемо олівцем лінію навколо яйця, що поділить поверхню на дві рівні частини вздовж. Потім кожну половину ділимо ще на дві частини, маємо вже 4 частини, після цього робимо поділ писанки поперек, таким чином отримуємо 8 рівних частин-трикутників на поверхні яйця. Такий поділ є зручним для подальшого нанесення малюнку на шкаралупі, причому ці лінії можуть бути наведені пізніше воском, а можуть бути і як допоміжні для правильного нанесення малюнку. Далі наносимо олівцем малюнок, після чого починаємо роботу з воском.

Запалюємо свічку та нагріваємо над полум’ям писачок, який потрібно тримати у правій руці на зразок ручки або олівця. Після того, як писачок достатньо нагріється, набираємо зі свічки всередину трубочки парафін чи віск, він розтоплюється у трубочці і, стаючи рідким, витікає через нижній отвір писачка.

Наносимо писачком воскові лінії на поверхні яйця, але тільки ті, що на зразку є білими. Це, як правило, ті, що ділять поверхню яйця на рівні частини або контури фігур. Тут потрібно зауважити, що справжній віск дає більш тонку, “тугішу” лінію, а парафін легше розтікається на поверхні і дає лінію більш широку. Час від часу писачок слід злегка підігрівати в полум’ї, набирати новий віск та при потребі почистити писачок шматочком сталевого дротика.

Після того, як нанесені всі лінії, що мають залишитись білими на 3-4 секунди опускаємо яйце в оцет, обережно виймаємо його, не витираючи, опускаємо на ложці у фарбу. Якщо на писанці серед інших кольорів жовтий колір, тож яйце в першу чергу опускаємо в жовту фарбу. Час фарбування яйця залежить від якості шкаралупи, в середньому 5 хвилин.

Виймаємо яйце з фарби, обережно витираємо його ганчіркою та чекаємо ще кілька хвилин до повного висихання поверхні. Далі знову нагріваємо писачок та покриваємо воском ті ділянки малюнку, які на готовій писанці будуть жовтого кольору. Далі опускаємо писанку у червону або зелену фарбу, в залежності від малюнку, покриваємо воском наступні потрібні ділянки, відповідно ті, що на готовій писанці мають бути червоного або зеленого кольору.  Якщо тло писанки є чорним, то нарешті писанку опускаємо до чорної фарби. Фарба перекриває всі ділянки шкаралупи, що залишились не покриті воском.

Якщо нам потрібно виконати писанку, що має біле тло, то після нанесення всіх кольорів на поверхню потрібно опустити писанку в розчин відбілювача до повного відбілювання тла, потім промити писанку в проточній воді. Так виконується писанки методом відбілювання (або відмивання). Коли всі кольори нанесені, віск з писанки можна зняти. Робимо це над свічкою, підносячи писанку до полум’я збоку і витираючи ганчіркою розтоплений віск. Можна також покласти писанку до печі або духовку, коли віск розтопиться, повитирати його залишки ганчіркою. До речі, і лінії від олівця, якими наносили малюнок, при цьому також знімаються.

 Писанки, написані на “домашніх” яйцях, що є заплідненими, довгийчас можуть залишатись цілими, і не зіпсувавшись, з часом висохнути. Яйце з птахофабрик є здебільшого не запліднене і тому писанку залишати “не видутою” не можна, оскільки вміст яйця з часом зіпсується і писанка лопне. Отже, щоб писанка довше зберігалась, доцільно її “видути” ще до того, як віск буде знятий. Найзручніше це робити за допомогою круглого заточеного надфіля, яким спочатку проколюємо писанку з одного торця і обертальними рухами робимо невеликий отвір в шкаралупі. Повторюємо це з Іншого, протилежного кінця писанки. Потім тримаємо писанку двома руками над склянкою, дуємо в один із отворів, через інший буде витікати білок і жовток. Після повного видалення вмісту яйця віск з писанки краще знімати в духовці, оскільки при цьому висушується і внутрішня поверхня шкаралупи. Роботу закінчено.

Матеріал підготовлено з допомогою Марії Перегінець, бібліотекаря села Пороги.