СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ ТУТ

АГЕНЦІЯ НОВИН БОГОРОДЧАНЩИНИ

Інформаційно-пізнавальна інтернет-газета про рідний край, його жителів та їх життя

//

//

//

«Франко-ґражда» кличе 30 друзів, які допоможуть зібрати по 15 000 на реабілітацію військових

29/04/2024

Перші заїзди у «Франко-ґражда» планують робити вже у липні цього року, тому дуже потрібна як фізична, так і фінансова допомога пише про це Репортер.

Взимку 30 друзів «Франко-опору» уже об’єднувалися, аби зібрати 300 тисяч гривень. Тобто кожен із тридцяти мав зібрати серед своїх 10 000 грн. Тепер волонтери знову просять допомоги у 30 друзів, аби кожен зібрав по 15 000 грн.

«Франко-ґражда», новини Прикарпаття

Весняний збір застопорився. Мені знайомі і друзі кажуть, що я взяв на себе непосильний труд, і сам не витягну. Я це знаю, тому прошу вашої допомоги – станьте одним з 30 друзів «Франко-Гражди», щоб закрити цей збір. Нам обов’язково до осені потрібно закінчити реабілітаційний центр для ветеранів, це наш обов’язок зустріти захисників достойно, – пише засновник благодійного фонду «Франко-опір»Ролодимир Рожнов.

«Франко-ґражда», новини Прикарпаття

У селі Пороги на Богородчанщині будують стаціонарний реабілітаційний центр для ветеранів і їхніх сімей – «Франко-ґражда». Будують його волонтери благодійного фонду «Франко-опір», засновником якого є Володимир Рожнов та Володимир Курій з благодійного фонду «Допомагаємо Україні разом».

Родина Рожнових займається реабілітацією військових з 2015 року. З того часу провели 29 заїздів, у яких було близько 500 людей. На кожен заїзд шукали якесь приміщення, а тепер будуть мати своє.

Допомогти можна тут: https://www.privat24.ua/send/1lyct номер конверта 5168752102640540