СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ ТУТ

АГЕНЦІЯ НОВИН БОГОРОДЧАНЩИНИ

Інформаційно-пізнавальна інтернет-газета про рідний край, його жителів та їх життя

//

//

//

У Прикарпатському університеті відкрили меморіальну дошку воїну Василю Вінтоняку

24/04/2024

23 квітня на факультеті туризму Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відкрили меморіальну дошку полеглому воїну, випускнику факультету, солдату 25-ої окремої десантно-штурмової бригади «Дніпро» Василю Вінтоняку, який загинув 2 квітня 2022 року біля села Бражківка Ізюмського району Харківської області.

Пише Bogo News з посиланням на пресслужбу ПНУ.

На церемонії відкриття була присутня мама полеглого героя Оксана Вінтоняк, його одногрупники, студенти, викладачі університету та священнослужителі.

У своєму зверненні до присутніх, мама героя наголосила, що Василь завжди буде жити в її серці. Він був тією людиною, яка завжди вірила в Україну та її майбутнє.

“Подвиг та жертовність української молоді зупинив навалу орди. Їхні вчинки відображають справжню силу та мужність українського народу. Нехай їхні подвиги завжди будуть в пам’яті нащадків як приклад відваги та самопожертви. Схиляємо голови перед усіма полеглими Героями, захисницями та захисниками Батьківщини!”, – підкреслив декан факультету туризму Володимир Великочий.

Василь Вінтоняк народився 14 січня 1998 року у селі Манява Солотвинської громади. Закінчив факультет туризму Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. До початку повномасштабного вторгнення РФ хлопець працював у Польщі. Коли почалася війна, повернувся в Україну та пішов добровольцем у лави ЗСУ. Воював у складі гірсько-штурмової бригади. Загинув військовослужбовець у квітні 2022 року поблизу міста Ізюм Харківської області, коли армія РФ продовжувала наступальну операцію і вела активні бойові дії за контроль над цією територією.

Майже рік захисник вважався зниклим безвісти. Похований 24 лютого 2023 року у рідному селі Манява.