СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ ТУТ

АГЕНЦІЯ НОВИН БОГОРОДЧАНЩИНИ

Інформаційно-пізнавальна інтернет-газета про рідний край, його жителів та їх життя

//

//

//

Богородчанській та Косівській громаді доручили відмінити деякі закупівлі, а гроші спрямувати на ЗСУ

12/04/2024

В Івано-Франківський ОВА відбулося нове засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність», яка відстежує використання бюджетних коштів у громадах. 

На ньому аналізували закупівлі та підтримку армії у трьох громадах області: Богородчанській, Косівській та Угринівській, інформують у пресслужбі ІФ ОВА.

Косівській та Богородчанській громаді доручили відмінити деякі закупівлі, а гроші спрямувати на ЗСУ

Зокрема, у Косівській громаді звернули увагу на проведені закупівлі щодо здійснення ремонтних робіт у адмінбудівлі і комунальних закладах. Голові громади доручили перевірити коректність даних у системі Prozorro та рекомендували переглянути доцільність деяких витрат, натомість кошти спрямувати на потреби захисників.

Варто додати, що на початок квітня у громаді на обороноздатність та потреби Збройних сил України передбачено понад 9 мільйонів гривень. З них фактично профінансовано  –  2,8 мільйони, – кажуть в ОВА.

У Богородчанській ТГ робоча група акцентувала увагу на доцільності замовлення юридичних послуг. Кошти за це можна було б спрямувати, до прикладу, на соціальну підтримку родин військовослужбовців. У громаді від початку повномасштабної війни передбачені такі виплат: 200 тис грн – родинам загиблих, 50 тис  грн – сім’ям зниклих безвісти, 20 тис  грн – пораненим бійцям.  У Богородчанах цього року вже скерували понад 2 мільйони гривень із запланованих наразі майже 4 млн грн на потреби війська.

Також фінансову підтримку надають родинам військовослужбовців і в Угринівській ТГ. Зокрема, 100 тис грн виплачують рідним полеглих на війні, 75 тис грн – на встановлення пам’ятників, 15 тис грн – на придбання амуніції, 12 тис грн – пораненим на фронті.