СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ ТУТ

АГЕНЦІЯ НОВИН БОГОРОДЧАНЩИНИ

Інформаційно-пізнавальна інтернет-газета про рідний край, його жителів та їх життя

//

//

//

Мальовниче гірське село Гута, запрошує гарно провести прийдешні вихідні у їхньому селі.  

09/04/2024

Цього разу, Ви можете відвідати, полонину Плаєк, яка знаходиться на висоті  989 метрів над рівнем моря. Це чудове місце для проведення приємного відпочинку з сім’єю або друзями.

   Як до нього доїхати запитаєте Ви !? 

А ми Вам пояснимо…

   Щоб потрапити до полонини Плаєк, потрібно їхати автобусом з Івано-Франківська до села Стара Гута. Автомобілем – з Івано-Франківська через Богородчани і Солотвин. У селі від кінцевої зупинки пройти головною вулицею близько півтора кілометра. По дорозі можна споглядати на старий військовий міст через річку Кузьминець, через 400 метрів ще один міст, дерев’яний, також по маршруту до полонини знаходиться мальовничий водоспад Малий Кузьминець. Перед мостом повернувши праворуч Ви побачите стежину, яка буде позначена чорною полосою на білому фоні. Вищезазначена позначка буде  супроводжувати Вас вздовж усієї дороги, Ви точно не заблукаєте.

Прямуєте цією стежиною вгору через просторий буковий ліс, по дорозі милує око захоплюючі краєвиди гір, пізніше, пройшовши через надзвичайно красивий березовий ліс,  потрапляєте на полонину Плаєк. Там Ви побачите неймовірні  краєвиди на гору Ігровець та Сивульський хребет , який простягається з південного сходу на північний захід та має декілька вершин: Сивуля Мала (1815 м), Велика Сивуля (1836 м), Лопушна (1772 м), Боревка (1694 м). Прогулянка з села  Стара Гута до полонини  Плаєк 1год. 45хв., вдалого Вам відпочинку.

Дане відео з полонини Плаєк.

Погода в Гуті на 13-14 квітня: +18 .. +22

Стежте за сторінкою Bogo News, щоб бути в курсі всіх новин колишнього Богородчанського району, а тепер 4 ТГ.