СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ ТУТ

АГЕНЦІЯ НОВИН БОГОРОДЧАНЩИНИ

Інформаційно-пізнавальна інтернет-газета про рідний край, його жителів та їх життя

//

//

//

Старуня запрошує на перше престольне свято храму Благовіщення Пресвятої Богородиці

24/03/2024

У день празника Благовіщення Пресвятої Богородиці, 25 березня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона Лукача відзначатимуть перший престольний празник однойменного храму на старунській горі.

Програма святкувань розрахована на три дні — з 23 по 25 березня, та включає Архієрейську Божественну Літургію, яку очолить Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин, пише Bogo News з посиланням на сторінку Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Пригадаємо, що минулого року, 29 квітня, Митрополит Володимир звершив Чин освячення новозведеної каплиці Благовіщення Пречистої Діви Марії, де з того часу щоденно провадять молитви за мир в Україні.

Як повідомляють на сайті відпустового місця, богослужіння з нагоди першого храмового празника розпочнуться у суботу, 23 березня, із Таїнства Єлеопомазання, призначенням якого є зцілення душі й тіла людини.

У неділю, 24 березня, урочисту Божественну Літургію очолить Митрополит Володимир. Архієрей також освятить дві нові запрестольні ікони — Богородиці Діви та священномученика Симеона Лукача. Початок моління об 11.00 годині.

У понеділок, 25 березня, на паломників очікуватиме вечірня молитовна програма, у рамках якої відбудеться спільна подяка за дар життя. Цього разу моління очолить о. Йосафат Бойко, ВС, який поділиться з прочанами своїми духовними роздумами на тему цінності життя.

«Завітайте на батьківщину блаженного Симеона, щоб за його заступництвом просити благодатей для нашого народу та землі. Як християнам,  нам відомо, що коли Бог на першому місці, все інше – на своїх місцях. Молімось та дякуймо нашому Господеві за Його присутність у нашому щоденному житті», — запрошують священнослужителі.