СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ ТУТ

АГЕНЦІЯ НОВИН БОГОРОДЧАНЩИНИ

Інформаційно-пізнавальна інтернет-газета про рідний край, його жителів та їх життя

//

//

//

В Парку Історії Землі на 50 років закладуть Капсулу часу

08/02/2024

Наприкінці травня 2024 року на відкритті нової локації у Парку Історії Землі, який знаходиться в селі Підгірʼя, закладуть Капсулу часу «Історія Майбутнього».

В бетонну карту України вбудують послання на наступні 50 років.

Прізвища та імена учасників капсули будуть закарбовані, щоб через півстоліття їх нащадки, організовуючи великий історичний фестиваль у вже мирній, вільній та прогресивній державі, могли запросити цих людей та сучасне покоління, переглянути закладене в капсулі відео та створити нове.

Таким чином, кожні 50 років Історія Майбутнього буде доповнюватися, на сотні і тисячі років, передаючи з сучасності послання в майбутнє.

«Ми запрошуємо кожного з вас взяти участь у цьому відеопроєкті, залишити своє послання майбутньому поколінню. Ми раді кожному вчителю, лікарю, медику, військовому, науковцю та всім охочим людям, які бажають долучитися та залишити свій слід в історії,  — кажуть організатори.

Якщо ви бажаєте долучитися до проєкту, напишіть нам в особисті повідомлення  Парку Історї Землі або телефонуйте за номером: +380 (98) 848 98 11

Довідково:

«Паспорт Країни» – проект, що обʼєднав державні символи та геральдику кожної області України.

25 частин, з яких і складається наша держава. Кожна з них має свою історію, особливу, цікаву і неповторну.

Локація знаходиться у центральній частині парку і займає територію (1250 метрів квадратних). Це велике коло, в якому, на височенних флагштоках майорітимуть 52 прапора областей України та міст. На величних габіонних стінах будуть розміщені описи кожної області та розписано їх геральдичне значення. Посередині, у серці локації, знаходиться карта України.

Цей проект сили та величі нашої держави, культури, традицій, та глибинних сакральних значень, які наші предки заклали у кожен стяг та герб.

Створений для того, щоб люди могли глибше пізнати свою історію, своє походження та унікальність. Виховувати майбутні покоління з глибокою гордістю за своє коріння, за те, що народжений Українцем. Діти- наше майбутнє, їм необхідно знати свою історію.