СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ ТУТ

АГЕНЦІЯ НОВИН БОГОРОДЧАНЩИНИ

Інформаційно-пізнавальна інтернет-газета про рідний край, його жителів та їх життя

//

//

//

На Івано-Франківщині рятувальники ліквідували наслідки негоди.

30/08/2023

На Івано-Франківщині рятувальники ліквідували наслідки негоди.

29 серпня ввечері в різних районах Івано-Франківської області відмічались опади у вигляді дощу, місцями грозового, град, та шквалисте посилення вітру.

 У результаті чого поривами вітру було пошкоджено крівлі 3-х адміністративних будівель, 31 житлового будинку та 13 господарських будівель.

 Негода найбільше вирувала у Калуському районі в селі Підмихайля та в селі Завій Новицької ТГ, в селах Яворівка та Ріп’янка Калуської ТГ, а також в селі Монастирчани Солотвинська ТГ Івано-Франківського району. Протягом вчорашнього вечора підрозділами ГУ ДСНС в області спільно з вогнеборцями місцевих пожежних команд було здійснено 6 виїздів для ліквідації наслідків негоди.

Рятувальниками здійснено роботи з розрізання гілля 12 повалених дерев у с. Яблунька Солотвинської ТГ (4 дерева), с. Глибівка Богородчанської ТГ (3 дерева), м. Долина (1 дерево), м. Калуш (1 дерево), с. Луковець-Вишнівський Букачівецької ТГ Івано-Франківського р-ну (2 дерева), смт. Ворохта Надвірнянського р-ну. (1 дерево).

Постраждалих внаслідок негоди немає. На сьогодні заплановано роботу групи представників органів влади та Управління НС для дообстеження будівель та визначення обсягів негативних наслідків негоди.

На місці події працюють МОГ Калуського та Івано-Франківського РУ ГУ ДСНС.

До проведення робіт було залучено 36 чоловік особового складу та 7 одиниць техніки від ГУ ДСНС в області.