СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ ТУТ

АГЕНЦІЯ НОВИН БОГОРОДЧАНЩИНИ

Інформаційно-пізнавальна інтернет-газета про рідний край, його жителів та їх життя

//

//

//

Поліція та рятувальники Івано-Франківщини перевіряють шкільні укриття

25/08/2023

Напередодні нового навчального року правоохоронці долучилися до комісійних обстежень укриттів у навчальних закладах.

Обстеження приміщень, які б можна було використовувати як укриття для учнів та працівників шкіл перевіряють співробітники ювенальної превенції, рятувальники, освітяни та представники органів місцевого самоврядування.

Поліцейські обстежують укриття в обласному центрі і в районах. Першочергово перевіряють можливість безперешкодного доступу до захисних споруд цивільного захисту та готовність до використання укриттів за призначенням, їхню комплектацію всім необхідним, стан системи вентиляції, облаштування медичних постів, тощо

Окрім того, співробітники поліції проводять з відповідальними особами за обслуговування та експлуатацію укриттів роз’яснювальні бесіди стосовно законодавчих норм, які регламентують функціонування захисних споруд цивільного захисту у період дії режиму воєнного стану.

«Щоб учні не втрачали якість освіти та могли повернутися до навчання у звичному форматі, важливо максимально підготувати об’єкти укриттів у навчальних закладах з метою організації безпечного навчального процесу”, – зазначають ювенальні поліцейські.

Поліція закликає мешканців області у випадку виявлення порушень вільного доступу до укриття звертатись на спецлінію 102.

Поліція Івано-Франківської області