СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ ТУТ

АГЕНЦІЯ НОВИН БОГОРОДЧАНЩИНИ

Інформаційно-пізнавальна інтернет-газета про рідний край, його жителів та їх життя

//

//

//

В Івано-Франківську працює унікальний Прикарпатський центр репродукції людини, – Світлана Онищук

30/07/2023

Голова обласної державної адміністрації – начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук та її заступниця Людмила Сірко побували в унікальному медичному закладі, який діє на Прикарпатті. Саме тут працює ціла команда фахівців, щоби дати можливість подружнім парам стати батьками.

«Прикарпатський центр репродукції людини – один з трьох, який сьогодні є в Україні. І єдиний, що надає весь спектр діагностики та лікування безпліддя. Сучасні репродуктивні технології дозволяють відтермінувати батьківство та зберегти свій біоматеріал. Уже близько ста пацієнтів скористалися цією можливістю та заморозили свої клітини», – розповіла Світлана Онищук.

До Прикарпатського центру репродукції людини щороку вперше звертаються близько 2500 сімейних пар. 1200 пацієнтів проходять лікування у стаціонарі, зокрема, йдеться про оперативне втручання. Проводять більше 700 циклів допоміжних репродуктивних технологій.

«Відкриття нового відділення розширить доступність для пацієнтів використання сучасних методів лікування безпліддя. Переконана, що допомагати подружнім парам долати проблеми безпліддя – це надзвичайно важливе завдання для всього суспільства», – зазначила Людмила Сірко.

Очільниця області зауважує, що саме від щоденної роботи наших медиків залежить, чи з’являться нові життя і подружні пари зможуть стати батьками. Проблеми репродуктивного здоров’я – доволі поширене явище сьогодні. І саме професіоналізм наших фахівців вселяє надію і дає шанси жінкам відчути дар материнства.

У день професійного свята Світлана Онищук подякувала лікарям за подаровані життя нових українців, які з’явились на світ завдяки їхнім старанням і невтомній праці.

Івано-Франківська обласна державна адміністрація