СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ ТУТ

АГЕНЦІЯ НОВИН БОГОРОДЧАНЩИНИ

Інформаційно-пізнавальна інтернет-газета про рідний край, його жителів та їх життя

//

//

//

Прикарпатцям на замітку: держпродспоживслужба попереджає прикарпатців про небезпечну каву

21/07/2023

В Україну у роздрібну торгівлю потрапила мелена кава, в якій виявили охратоксин А. Каву завезли з Австрії. Про це повідомляє пресслужба головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

У відомстві зазначили, що отримали інформаційне повідомлення системи RASFF від 18 липня 2023 року № 2023.4690-fup2 стосовно виявлення охратоксину А в меленій каві.

каву, держпродспоживслужба, прикарпатців, новини Івано-Франківська

Виробник кави Gruppo Gimoka srl, Trezzano S/N, Італія. Кава експортувалась з Австрії (оптовик: GUNZ Warenhandels GmbH, Mäder) до України (отримувач: ТОВ «ТД ГУРМАНДІЗ», вул. Костянтинівська 72, м. Київ, 04080).

Держпродспоживслужба Івано-Франківщини попереджає операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, що передбачено ч.3 ст. 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», – йдеться у повідомленні.

У разі виявлення в обігу вище згаданої продукції, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел.: (0342) 511389, 511392 або звертайтесь до територіальних управлінь.