СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ ТУТ

АГЕНЦІЯ НОВИН БОГОРОДЧАНЩИНИ

Інформаційно-пізнавальна інтернет-газета про рідний край, його жителів та їх життя

//

//

//

Прикарпатців застерігають від шахраїв у соціальних мережах

15/07/2023


Більше півсотні тисяч гривень втратив чоловік, купуючи техніку в інтернеті. В соціальній мережі він натрапив на аферистів. Правоохоронці розпочали кримінальне провадження.

13 липня до правоохоронців звернувся 57-річний мешканець с. Прибилів, Тлумацької ТГ. Чоловік повідомив, що його ошукали невідомі шахраї. Як з’ясували поліцейські, чоловік знайшов у соціальній мережі оголошення про продаж трактора. Зателефонувавши до невідомого продавця, чоловік скинув передплату за техніку – майже 7800 гривень. А наступного дня до чоловіка зателефонував ще один невідомий чоловік, який назвався кур’єром, і повідомив, що потрібно переказати ще 52000 гривень за доставку трактора до місця проживання.

Заявник перекинув невідомим шахраям всю суму. Однак техніку так і не отримав, а зв”язок з “продавцем” та “кур”єром” відсутній.

Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Шановні громадяни, купуючи речі в інтернеті, будьте обережними, аби не натрапити на шахраїв. Не поспішайте сплачувати чи надсилати повну передплату. Користуйтесь послугою післяплати вже після отримання замовлення або купуйте товари у вже перевірених інтернет-продавців.