СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ ТУТ

АГЕНЦІЯ НОВИН БОГОРОДЧАНЩИНИ

Інформаційно-пізнавальна інтернет-газета про рідний край, його жителів та їх життя

//

//

//

На Івано-Франківщині 156 учасників склали національний мультипредметний тест на 200 балів

09/07/2023

На Івано-Франківщині під час основної сесії національного мультипредметного тесту 156 учасників отримали 200 балів за тестування. Про це Суспільному розповів заступник директора регіонального центру оцінювання якості освіти Іван Любінець.

З його слів, це — значно менше, ніж у 2022 році.

“Це пов’язано з тим, що збільшилася кількість завдань. Що більше на тест ми даємо завдань, то менша кількість максимальних результатів. Якщо говорити по предметах, то найбільша кількість 200-бальників з української мови — 62, на другому місці математика — 54, англійська мова — 18, історія України — 14”, — розповів Іван Любінець.

Заступник директора регіонального центру оцінювання якості освіти Іван Любінець. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

Заступник директора регіонального центру оцінювання якості освіти каже: на Івано-Франківщині 10 961 учасник взяв участь в основній сесії національного мультипредметного тесту. Явка становила 93,5 %.

В Івано-Франківській, Закарпатській, Тернопільській та Чернівецькій областях явка становить майже 94 % — 33 650 учасників. Під час проведення тестів у цих областях виявили 12 випадків порушень, з них чотири — на Івано-Франківщині. Через технічні несправності 155 учасників складатимуть додаткову сесію, каже Іван Любінець.

“На жаль, під час деяких тестувань некоректно працювала платформа. Були певні проблеми. Але вони не були масові, як писали в соцмережах. На додаткову сесію по чотирьох областях в нас прийшло 155 дітей, в яких були проблеми: відповіді не зберігалися чи пропадав інтернет. Були різні випадки. Всі ці діти пішли на додаткову сесію”, — каже Іван Любінець.

Христина Гутько склала два предмети національного мультипредметного тесту на 200 балів. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

Учениця ліцею № 23 ім. Романа Гурика в Івано-Франківську Христина Гутько склала два предмети національного мультипредметного тесту на 200 балів. Це — українська мова та історія України. З математики, каже дівчина, отримала 159 балів.

“Підготовка в умовах війни — це неймовірно важко. Під час вимкнень світла готувалася, та й з 8 класу я фактично більшість часу була на дистанційному навчанні. Сама атмосфера була напружена, коли ти розумієш, що від тесту залежить більша частина твого майбутнього життя”, — каже Христина Гутько.

За словами Івана Любінця, додаткова сесія проходитиме з 14 по 21 липня.