СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ ТУТ

АГЕНЦІЯ НОВИН БОГОРОДЧАНЩИНИ

Інформаційно-пізнавальна інтернет-газета про рідний край, його жителів та їх життя

//

//

//

На Верховинщині через сильні дощі підтопило дороги

18/06/2023

В результаті сильних опадів у вигляді дощу відбулось різке підняття рівня води в гірських річках та місцевих потічках, внаслідок чого було підтоплено проїжджу частину автодороги місцевого значення в селі Зелене та Топільче Верховинського району.

На ранок 17 червня вода самостійно зійшла, проте дорожнє покриття захаращено залишками деревини, грунтом та камінням, також пошкоджено проїзд до урочища Шибене в селі Явірник та підмито ділянку дороги місцевого значення С 090202, через що ускладнений проїзд до с. Пробійнівка.

Зранку 17 червня під головуванням голови Верховинської РДА було проведено позапланове засідання районної комісії ТЕБ та НС Верховинської РДА. На місці працювала МОГ Верховинського РВ ГУ ДСНС в області.

До ліквідації наслідків негоди в селі Зелене та селі Явірник Верховинського району було залучено 7 одиниць техніки місцевих служб.

Також внаслідок різкого підняття рівня води в гірських потічках пошкоджено транспортне сполучення дорогою місцевого значення до с. Вороненко Поляницької ТГ Надвірнянського району зі сторони смт. Ворохта.

Інженерною технікою місцевих служб (7 од. тех., 15 чол.) розчищено проїжджу частини автодороги місцевого значення С 090206 (800 м) та відновлено рух транспорту в с. Зелене та села Топільче Верховинського району.

 На місці події працювала робоча група органів влади під керівництвом голови ОВА Світлани Онищук та МОГ ГУ ДСНС в області під керівництвом начальника ГУ Володимира Чернецького.

Також  за участю всіх обласних служб відбулося виїзне засідання регіональної комісії ТЕБ та НС на Верховинщині під головуванням Голови ОВА Світлани Онищук.

Через негоду Голова ОВА доручила керівництву Верховинської районної військової адміністрації і територіальної громади забезпечити безпеку людей, які проживають у зоні виникнення надзвичайної ситуації .

Також з огляду на негоду голова ОВА доручила призупинити спортивні сплави (рафтинг) на території Верховинського району.

Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області