СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ ТУТ

АГЕНЦІЯ НОВИН БОГОРОДЧАНЩИНИ

Інформаційно-пізнавальна інтернет-газета про рідний край, його жителів та їх життя

//

//

//

Килиммен з Kalush Orchestra став тренером у новому сезоні “Голосу країни”

16/06/2023

Творці музичного проєкту “Голос країни-13” оголосили ім’я ще одного зіркового тренера — ним став учасник гурту Kalush Orchestra в образі КИЛИММЕНА.

Хто саме приховується за образом КИЛИММЕНА – інтрига. Але відомо, що за часи існування гурту Kalush Orchestra у цьому образі було декілька різних артистів, від вокалістів і до брейкдансерів, інформує Bogo News з посиланням на ТСН.

“КИЛИММЕН – це дуже неочікуваний вибір тренера. Адже це справжній сучасний супергерой, який уособлює українську музику та втілює нашу ідентичність. КИЛИММЕН – це неймовірний місток, який ми плануємо прокласти в цьому сезоні між лінійним телебаченням та діджитал-інноваціями. Але головне – хто ж ховається всередині образу цього супергероя. Я впевнений, що глядачі будуть дуже здивовані, коли це дізнаються”, – каже Володимир Завадюк, продюсер “Голосу країни”.

Хто саме ховається за образом КИЛИММЕНА, стане відомо незабаром. Можливо це буде один з учасників гурту Kalush Orchestra або зірка української музики, ім’я якої досі не розкривали.

Нагадаємо, першими тренерами “Голосу країни” стали self-made артистка Юлія Саніна та зірка номер 1 в Україні – Артем Пивоваров.

Килиммен / ©