СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ ТУТ

АГЕНЦІЯ НОВИН БОГОРОДЧАНЩИНИ

Інформаційно-пізнавальна інтернет-газета про рідний край, його жителів та їх життя

//

//

//

На Івано-Франківщині понад 350 мільйонів гривень витратять на ремонт доріг

07/06/2023

Цьогоріч на ремонт та утримання автомобільних доріг Прикарпаття загального користування місцевого значення та штучних споруд передбачено фінансування з державного бюджету в розмірі 358 млн гривень.

Сформовано орієнтований перелік об’єктів експлуатаційного утримання за рахунок коштів Державного дорожнього фонду.

«Щодо доріг державного значення, то станом на сьогодні підрядною організацією проведено ямковий ремонт 16 718,9 м2 дорожнього покриття. Ліквідовано деформації покриття картами на площі майже 15 тис. м2, – повідомилаСвітлана Онищук, голова Івано-Франківської ОВА. – У червні розпочнеться виконання аварійних робіт на автомобільних дорогах місцевого значення.

Також вже проводяться роботи із експлуатаційного утриманння та поточного ремонту штучних споруд на дев’ятьох мостових переходах. Протяжність даних мостів складає 715 м.п. Найближчим часом планується розпочати ремонтні роботи ще на двох мостових переходах. Нанесено понад сто кілометрів ліній розмітки та 2450 м2 пішохідних переходів.

Проведено перевірку місць концентрації дорожньо-транспортних пригод та аварійно-небезпечних ділянок».

Спільно з підрядними організаціями будуть вживатися всі необхідні заходи для безпечного проїзду учасникам дорожнього руху в межах передбаченого фінансування.

Першочергово роботи виконуватимуться на автошляхах Куровичі – Рогатин, Креховичі – Дзвиняч, Озеряни – Кути.