СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ ТУТ

АГЕНЦІЯ НОВИН БОГОРОДЧАНЩИНИ

Інформаційно-пізнавальна інтернет-газета про рідний край, його жителів та їх життя

//

//

//

У Солотвинській громаді запрацювали поліцейські станції

30/05/2023

Сьогодні, 30 травня, у селищі Солотвин та селі Гута Солотвинської територіальної громади відкрили та освятили приміщення поліцейських станцій, а також освятили службові машини поліції та медицини, які придбані за кошти місцевого бюджету.
Обов’язки поліцейських офіцерів громади виконуватимуть Роман КУЧИНСЬКИЙ та Дмитро БАБІНСЬКИЙ, які пройшли відбір та спеціальне навчання
повідомляє про це Bogo News з посиланням на Солотвинську селищну раду.


Поліцейські офіцери громади забезпечені службовим транспортом, зброєю, засобами зв’язку та всім необхідним для виконання службових обов’язків. Проект «Поліцейський офіцер громади» відзначив п’яту річницю. З цієї нагоди, 26 травня очільник громади Манолій ПІЦУРЯК взяв участь у заході, де керівники області вручили офіцерам територіальних громад грамоти та подяки. Також спільно з керівником Головного управління Національної поліції в області, селищний голова вручив офіцерам Солотвинської громади ключі від поліцейських автомобілів.

Селищний голова Манолій ПІЦУРЯК привітав усіх присутніх із важливою подією в громаді – відкриттям поліцейських станцій, що є запорукою відкритості та доступності поліцейських послуг для кожного місцевого мешканця. Очільник громади висловив щиру подяку шведському проекту PROSTO Підтримка доступності послуг в Україніза надання фінансової підтримки інформаційній кампанії «Безпека в громаді», яка дозволила нам встановити біл-борди та видати брошури для інформування населення громади про роботу поліцейських офіцерів, які будуть захищати нашу громаду, підтримувати її безпеку та порядок.


Світлана Онищук Голова Івано-Франківської ОВА звернулась до присутніх з вітальним словом. Вона побажала легкої праці офіцерам громади і подякувала тим, хто допомагав у підготовці та відкритті поліцейських станцій, вручивши їм подяки обласної державної адміністрації.

До привітань приєднався начальник Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області, полковник поліції Сергій БЕЗПАЛЬКО.


Освятив приміщення поліцейської станції та службових автомобілів декан Солотвинського деканату УГКЦ Володимир ВИШНІВСЬКИЙ та отець Дмитро ФУФАЛЬКО.