СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ ТУТ

АГЕНЦІЯ НОВИН БОГОРОДЧАНЩИНИ

Інформаційно-пізнавальна інтернет-газета про рідний край, його жителів та їх життя

//

//

//

Відбувся кубок Богородчанської селищної територіальної громади з волейболу серед жіночих команд

15/05/2023

14  травня на базі Богородчанського  ліцею №2 відбулися змагання з волейболу серед жіночих команд на Кубок Богородчанської селищної територіальної громади, приурочені до Дня матері пише Bogo News з посиланням на Богородчанську селищну раду.

Свою участь в змаганнях прихильниці активного відпочинку, шанувальниці волейболу з Горохолини, Журак, Саджави, Старуні присвятили всім українським матерям, а особливо матерям наших незламних захисників і захисниць, матерям-захисницям, матерям-волонтеркам, тисячам матерів, які своєю працею, молитвою наближають нашу Перемогу.

Попри спортивний азарт і захоплюючу боротьбу, ігри пройшли в дружній атмосфері. А цьогорічними володарками перехідного Кубка стала команда волейболісток з  села Жураки, яка у фінальній грі перемогла команду жінок зі Старуні. Бронзові призерки – жіноча команда з села Саджава.

Переможці і учасниці змагання нагороджені грамотами, подяками та пам’ятними спортивними статуетками від відділу освіти, молоді та спорту Богородчанської селищної ради.