СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ ТУТ

АГЕНЦІЯ НОВИН БОГОРОДЧАНЩИНИ

Інформаційно-пізнавальна інтернет-газета про рідний край, його жителів та їх життя

//

//

//

19 поверхів та екопростір з власним озером: у Франківську стартувало будівництвонайвищого у місті житлового комплексу

05/05/2023

Компанія запустила на Майзлях новий сенсаційний проєкт під назвою «SKYGARDEN». Архітектурна композиція житлового комплексупередбачає каскадну поверховість з найвищими в Івано-Франківську будинками – 19 поверхів. Така поверховість справді вражає та свідчить про чергову сходинку розвитку будівництва у місті. А завдяки екопростору, який обіцяють вдало інтегрувати в багатоквартирний комплекс, висота будівель сприйматиметься легко.

Прибудинкова зелена зона, алеї для прогулянок, місця для спорту, розваг і відпочинку та власне облагороджене озеро, яке стане естетичним доповненням екопростору, дадуть змогу дійсно насолоджуватися природою, живучи в місті. Тільки уявіть: з 2,6 га території благоустрою площа забудови складатиме лише 20%.

«Тут відчуття присутності у великому місті буде перекрите свіжістю та легкістю завдяки озелененню та ландшафтному дизайну. Велика прибудинкова green-зона площею 30 тис. кв. м та відсутність тісної забудови даруватиме відчуття свободи», – так описує компанія blago концепцію цього ЖК.

Квартири з власним подвір’ям і терасою, а також озеленені фасади – це ще один аргумент на користь того, як міське середовище можна гармонійно поєднати з природною свіжістю. Таким районом захочеться прогулятися у вільний від справ час.

Для того, щоб мешканцям жилося безпечніше, двори житлового комплексу «SKYGARDEN»будуть закритими. Додаткового затишку додастьте, що вони не будуть завантажені автомобілями. Передбачений просторий підземний паркінг на 600 паркомісць. 

Для маленьких франківців спроєктований великий дитячий майданчик, де діти зможуть весело, а головне – безпечно, проводити час. А для поціновувачів активного способу життя збудують мультифункціональне спортивне поле. 

«Закритий двір, спортивне поле, дитячий майданчик, торговий центр, підземний паркінг, велопарковка – це лише частина того, що буде створено в «SKYGARDEN» для природно-інноваційного життя людей»

Серед плюсів також і розташування майбутнього ЖК. Центр Івано-Франківська знаходиться у пішій доступності: до 15 хв – і ви вже біля Франківського драмтеатру. На автомобілі ж до центру їхати орієнтовно 4 хв. Що важливо: житловий комплекс знаходитиметься за 5 хвилин ходьби від ліцею №15 та дитсадка «Гуцулочка».

З переваг цього ЖК можна також назвати дахові паливні та два швидкісні ліфти у кожному під’їзді, які спускатимуться в паркінг. 

І найважливіше, саме зараз компанія blagoпропонує найнижчі ціни на квартири у «SKYGARDEN» та знижку 5% на всю суму внесених коштів до 20 травня 2023 року.

Подивитися усі планування можливо у форматі 3D-туру. Тобто, кожна квартира візуалізована та представлена в готовому вигляді: з ремонтом, меблями, технікою та декором. Вибравши бажане планування, можна в декілька кліків здійснити віртуальну прогулянку усією квартирою. 

Переглянути наявні планування та дізнатися більше про ЖК «SKYGARDEN» можна на сайті blago:

https://blagodeveloper.com/