СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ ТУТ

АГЕНЦІЯ НОВИН БОГОРОДЧАНЩИНИ

Інформаційно-пізнавальна інтернет-газета про рідний край, його жителів та їх життя

//

//

//

Алгоритм дій у разі атаки дронами-камікадзе

05/05/2023

Міністерство внутрішніх справ України роз’яснює алгоритм дій під час атаки дронами-камікадзе.

Вага бойової частини дрона-камікадзе до 40 кілограмів. Удар утворює потужну вибухову хвилю та велику кількість дрібних уламків.

Тому не намагайтеся збити безпілотник самостійно за допомогою будь-яких засобiв. Не торкайтеся збитих БПЛА та інших невідомих предметів, не намагайтеся самостійно перенести чи знешкоджувати їх. Навіть збиті пристрої можуть становити загрозу для громадян, адже зберігається загроза детонації. Залиште справу збивати безпілотники спеціально навченим фахівцям: військовим та поліцейським.

У разі виявлення переміщення ворожих БПЛА – сповіщайте поліцію.

Якщо ви зробили фото чи відео дронів, в жодному разі не викладайте їх у соцмережі. Надайте ці матеріали поліції. Вони поповнять доказову базу злочинів, які вчиняють росіяни на території України.

Дотримуйтеся правила – не робити на фото прив’язки до місцевості. Тобто, щоб не було зрозуміло, де саме ви зняли у польоті або збитий дрон.

У разі небезпеки користуйтеся підвалами, цокольними поверхами будинків, підземними паркінгами, але не ховайтеся у під’їздах чи в автівці. Обирайте місця якомога далі від військових та стратегічних об’єктів, адміністративних установ.

Івано-Франківська ОДА