СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ ТУТ

АГЕНЦІЯ НОВИН БОГОРОДЧАНЩИНИ

Інформаційно-пізнавальна інтернет-газета про рідний край, його жителів та їх життя

//

//

//

На виборах ректора ІФНТУНГ оголосили переможця

02/05/2023

У другому турі виборів ректора ІФНТУНГ підрахували результати. З відривом у 200 голосів переміг і став новим ректором ІФНТУНГ Ігор Чудик. Про це повідомляє студентський профком університету, пише Bogo News.

2 травня відбувся другий тур виборів нового ректора Івано-Франківського національного університету нафти і газу. Ним став професор Ігор Чудик, за якого проголосував 561 виборець.

Його опонент Сергій Куровець здобув 361 голос. У відсотковому співвідношенні голоси розподілились 59,24% на 38,12% на користь Ігоря Чудика.

«Університетська спільнота вітає новообраного ректора ІФНТУНГ Ігоря Івановича Чудика з обранням на посаду! Ми довіряємо Вам визначення нашого подальшого курсу і долю нашої викладацько-студентської сім’ї. Місія очільника великого колективу в надзвичайно складному періоді воєнного часу – дуже відповідальна. Але ми точно знаємо, що можемо покладатися на Вас і запевняємо, що теж не підведемо в роботі!

Цінуємо Ваш досвід і впевнені у Ваших високих людських якостях та зичимо успіху на новій життєвій стезі. З Богом – у добру путь!», – привітали ректора на фб-сторінці закладу.