СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ ТУТ

АГЕНЦІЯ НОВИН БОГОРОДЧАНЩИНИ

Інформаційно-пізнавальна інтернет-газета про рідний край, його жителів та їх життя

//

//

//

У селі Росільна відкрили меморіальну дошку полеглому воїну Павлу Василіву

30/04/2023

У селі Росільна Івано-Франківського району 30 квітня 2023 року на фасаді ліцею відкрили пам’ятну дошку полеглому командиру одного з відділень 10 окремої гірсько-штурмової бригади “Едельвейс” Павлу Василіву, пише про це про Суспільне Івано-Франківськ.

У селі Росільна на Франківщині відкрили пам'ятну дошку полеглому воїну "десятки" Павлу Василіву

Відкриття пам’ятної дошки полеглому воїну 10 окремої гірсько-штурмової бригади “Едельвейс” Павлу Василіву, 30 квітня 2023 року. Фото: Суспільне Івано-Франківськ 

На церемонію відкриття прийшли рідні загиблого воїна, однокласники, вчителі, представники влади та місцеві жителі.

У селі Росільна на Франківщині відкрили пам'ятну дошку полеглому воїну "десятки" Павлу Василіву

Загалом приблизно сто людей віддали шану полеглому військовослужбовцю.

дошка

Відкриття пам’ятної дошки полеглому воїну 10 окремої гірсько-штурмової бригади “Едельвейс” Павлу Василіву, 30 квітня 2023 року. 

Спогадами про загиблого воїна поділилася його однокласниця Оксана Підгурська.

дошка

“Павло першим із села відчув, що повинен бути там, захищати чужі життя, хоча й не знав, що втратить власне. Пригадую дитячі й шкільні роки. Він був звичайним, веселим, врівноваженим хлопцем. Як всі, закохувався, розчаровувався, але особливістю його характеру було загострене почуття справедливості. Павло завжди її відстоював. Тому й не дивно, що першим із села став добровольцем”, — ділиться Оксана Підгурська.

дошка

Воїн з Івано-Франківщини Павло Василів у 2014 пішов добровольцем у Нацгвардію. Воював у Попасній на Луганщині. У Кримському він отримав контузію. Бійця комісували за станом здоров’я.

дошка

24 лютого 2022 року Павло Василів без вагань пішов у військкомат. Через декілька днів воїн відправився на фронт. Був командиром одного з відділень 10 окремої гірсько-штурмової бригади “Едельвейс”. Захищав від російських окупантів спершу Київщину, а потім — Донецьку область.

дошка

Фото: Суспільне Івано-Франківськ