СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ ТУТ

АГЕНЦІЯ НОВИН БОГОРОДЧАНЩИНИ

Інформаційно-пізнавальна інтернет-газета про рідний край, його жителів та їх життя

//

//

//

Захист держави в умовах війни: у СБУ опублікували щорічний звіт за 2022 рік

25/04/2023

У Службі Безпеки України відзвітувались про роботу в умовах війни за 2022 рік.

Про це повідомили в пресслужбі СБУ.

“В умовах війни співробітники Служби безпеки України ефективно захищають державу та її громадян. Попри небачені раніше загрози кожен наш підрозділ максимально мобілізований і робить свій внесок у спільну Перемогу.

Тому що Служба сьогодні – це команда патріотів і фахівців, яка разом із іншими представниками Сил оборони протидіє воєнній агресії, нейтралізує диверсійні, терористичні та кіберзагрози, захищає інформаційну безпеку й критичну інфраструктуру.

СБУ працює системно і злагоджено: ми переформатували напрям контррозвідки, проводимо унікальні спецоперації, викриваємо російські агентурні мережі, розслідуємо воєнні злочини рф, боремося з п’ятою колоною і внутрішнім ворогом…

Вдячний колективу СБУ за відданість справі у цей складний воєнний час, а українцям – за довіру до своїх захисників!

Ми здатні одночасно вирішувати завдання будь якої складності й продовжувати професійне вдосконалення. Адже розуміємо: треба щодня перевершувати свої результати, щоб рухатися вперед і перемагати”, – зазначив Голова Служби безпеки України генерал-майор Василь Малюк.

Він також наголосив на тому, що одна із їхніх цілей – на основі здобутого досвіду, це побудувати нову й сучасну модель державної безпеки. Це потреба часу, тому що Україна захищає не тільки свої цілісність і сувернітет, але виступає щитом для всієї європейської цивілізації.

“Упевнений: які б виклики не виникали перед країною, співробітники СБУ будуть самовіддано та професійно їм протидіяти. А весь український народ допомагатиме захисникам, щоб швидше перемогти і повернути мир, добробут і безпеку нашій країні”, – підкреслив Василь Малюк.

Як йдеться в вступному слові глави держави Володимира Зеленського, за час повномасштабної війни Служба безпеки України довела, що здатна бути такою, якою її хоче бачити народ України, – ефективною, потужною, бойовою. 

“Вона не лише стала важливою складовою Сил оборони і безпеки, але й вибудувала надійну систему захисту нашої держави від російських спецслужб.

І попри всі спроби ворога використати свою агентуру, колаборантів чи дестабілізувати ситуацію в нашій країні, СБУ вчасно протидіє і, що навіть більш важливо, діє на випередження”, – йдеться в повідомленні. 

Детальніше зі звітом можна ознайомитися ЗА ПОСИЛАННЯМ.