СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ ТУТ

АГЕНЦІЯ НОВИН БОГОРОДЧАНЩИНИ

Інформаційно-пізнавальна інтернет-газета про рідний край, його жителів та їх життя

//

//

//

До Старуні запрошують на молитовні чування та освячення новозведеної каплиці

20/04/2023

У суботу, 29 квітня, у Відпустовому центрі блаженного священномученика Симеона Лукача, що у Старуні на Богородчанщині, відбудуться особливі молитовні чування, які очолить архієпископ і митрополит Івано-Франківський владика Володимир Війтишин.

У цей день митрополит Володимир звершить Чин освячення новозведеної каплиці Благовіщення Пречистої Діви Марії, а опісля очолить Архієрейську Божественну літургію, передає Bogo News.

«Переживаючи Світлий празник Христового Воскресіння, ми щиро віримо, що воскресне й наша Ненька-Україна, яка сьогодні страждає від жорстокої війни. Про це ми щодня у Відпустовому центрі блаженного священномученика Симеона Лукача у Старуні молимо нашого Бога, просячи миру та перемоги. Не стануть винятком і традиційні нічні чування, які відбудуться 29 квітня. Усі разом ми об’єднаємось у молитві за нашу Батьківщину і весь український народ», — зазначають на фейсбук-сторінціВідпустового центру.

Ще однією особливістю чувань стане відзначення п’ятої річниці візиту Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава до Старуні. Нагадаємо, що 5 років тому, 29 квітня 2018 року, відбувся урочистий візит Патріарха Святослава, під час якого він освятив музей «Блаженного свщмч. Симеона Лукача та підпільної УГКЦ».

Програма чувань:

18.00 – Вечірня в храмі свв. апп. Петра і Павла
18.40 – Наука
19.10 – Молитви на оздоровлення
19.20 – Молебень до блаженного Симеона, помазання єлеєм
19.50 – Зустріч Митрополита Володимира
20.00 – Освячення каплиці Благовіщення Пречистої Діви Марії, Архієрейська Божественна Літургія, молитва відпусту
21.30 – Презентація книги «Відпустовий центр блаженного Симеона Лукача: шлях, що триває»

Протягом чувань буде можливість приступити до Таїнства Покаяння або ж мати духовну розмову зі священнослужителями Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Запрошуємо єднатися у спільній молитві онлайн за посиланням у