СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ ТУТ

АГЕНЦІЯ НОВИН БОГОРОДЧАНЩИНИ

Інформаційно-пізнавальна інтернет-газета про рідний край, його жителів та їх життя

//

//

//

Школярів Івано-Франківщини запрошують взяти участь в турнірі з мініфутболу «Кубок Короля Данила – 2023»

10/04/2023

З метою підтримки здорового способу життя та сприяння розвитку спортивної культури серед учнівської молоді, Університет Короля Данила організовує турнір з мініфутболу «Кубок Короля Данила – 2023» між загальноосвітніми навчальними закладами Івано-Франківської області.

Участь у турнірі можуть взяти учнівські футбольні команди 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів під керівництвом вчителя фізичного виховання (або представників батьківського комітету, які беруть на себе відповідальність за здоров’я дітей).

Заявки на участь необхідно подати до 15 травня 2023 року за покликанням нижче: https://forms.gle/5YqDf1SFBkVJcCwBA

Ігри проводитимуться на штучних трав’яних майданчиках за правилами «футзалу». Склад команди не повинен перевищувати 10 осіб.

Турнір проводиться у два етапи. На першому етапі збірні команди навчальних закладів ТГ, що зареєструвалися до 15 травня 2023 року, будуть розділені на групи методом жеребкування і проведуть колові зустрічі. Перші місця в групах визначають між собою переможця ТГ.

На другому етапі команда-переможець представлятиме ТГ у суперфіналі, що відбудеться в Івано-Франківську.

Команди-призери одержать кубки і гранти на навчання в Університеті Короля Данила у розмірі 50%, 25% та 10% відповідно. Також буде нагороджено кращого гравця, кращого бомбардувальника та кращого воротаря турніру 100% грантом на навчання в Університеті Короля Данила (всього 3 гранти).