СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ ТУТ

АГЕНЦІЯ НОВИН БОГОРОДЧАНЩИНИ

Інформаційно-пізнавальна інтернет-газета про рідний край, його жителів та їх життя

//

//

//

Зарплата 17 000 грн: Р про олівця Івано-Франківщини оголосила набір на вакантні посади

07/04/2023

На Прикарпатті проводиться конкурсний відбір на вакантні посади в поліцію.

З 6 квітня розпочато прийом документів на зайняття вакантних посад молодшого складу поліції. А саме 6 посад поліцейського сектору реагування патрульної поліції, 1 посада помічника чергового та 1 посада поліцейського конвойної служби.

Ознайомитись з вимогами до кандидатів і загальними обмеженнями щодо служби, етапами відбору, стислим змістом службових обов’язків, умовами грошового забезпечення можна на офіційному веб-сайті системи відбору кадрів Національної поліції України (у розділі «Відкриті вакансії»). Прийом документів триває до 18 квітня. На сайті вказана зарплатня на ці посади 17 000 гривень.

Після закінчення прийому документів на кандидатів чекають наступні етапи відбору: тестування щодо загальних здібностей, проходження військово-лікарської комісії, фізичні випробовування, психологічні тести та співбесіда з поліцейською комісією.

У разі виникнення питань при заповненні онлайн-анкети та для отримання додаткової інформації щодо конкурсу можна звертатися за телефонами: (034)279-02-52,067-344-79-74 або направити листа на електронну скриньку npuvidbirivfr@gmail.com