СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ ТУТ

АГЕНЦІЯ НОВИН БОГОРОДЧАНЩИНИ

Інформаційно-пізнавальна інтернет-газета про рідний край, його жителів та їх життя

//

//

//

Олег Гончарук склав депутатські повноваження

06/04/2023

Олег Гончарук написав заяву про складання депутатських повноважень. Про це стало відомо під час пленарного засідання обласної ради 6 квітня. Депутати підтримали заяву колеги.

Як розповів політик під час спілкування з представниками ЗМІ, таке рішення має одразу кілька причин.

«У воєнний час кожен має робити те, що приноситиме найбільшу користь. При чому йдеться як про волонтерські ініціативи, так і про підтримку економіки краю, збереження робочих місць. І зараз, заручившись підтримкою колег по фракції, я прийняв рішення скласти мандат», – зазначив Олег Гончарук.

За словами політика, представляти інтереси громад мають люди з бойовим досвідом, які найбільше орієнтуються у військовій тематиці, у питаннях, які сьогодні передусім потрібно вирішувати.

«Після складання мною мандата депутатом від Платформи громад стане наш соратник з великим бойовим досвідом, а також серйозною історією управління ветеранською організацією Мирослав Кріль. Він добре знає, що має робити влада всіх рівнів для допомоги війську, для лікування та реабілітації поранених, а також для підтримки сімей загиблих воїнів», – резюмував Олег Гончарук.