СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ ТУТ

АГЕНЦІЯ НОВИН БОГОРОДЧАНЩИНИ

Інформаційно-пізнавальна інтернет-газета про рідний край, його жителів та їх життя

//

//

//

З днем українського добровольця! Зворушливі вітання для героїв

14/03/2023

14 березня в Україні відзначають День українського добровольця. У цей день вшановують мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності країни ми зібрали зворушливі привітання зі святом. 

Привітання з Днем добровольця

***

Вітаю всіх українських добровольців, які нагадують, що самі ми повинні відстоювати добробут та щастя нашої країни. Нехай вам не доводиться стикатись зі злом, а добро завжди буде на вашому боці! 

*** 

Зі святом державним тебе привітаю!
Відваги й наснаги тобі побажаю!
Досягнень високих і здійснення мрій
Побільше життєвих і світлих надій! 

*** 

Хочу побажати всім захисникам України, не залежно від того в якому статусі і як ви її захищаєте – перемоги! Перемоги над ворогами та віри у світле майбутнє! 

*** 

З Днем добровольця!
Нехай сонце буде за віконцем,
А ти завжди мужнім будь,
Честь й відвагу ти здобудь!
Від напасті не ховайся
І всього ти добивайся! 

*** 

Вітаю всіх чоловіків і жінок – захисників України. Поки є герої, що попри всі тяготи захищають мирне майбутнє наших дітей від брехливого підступного ворога, ми обов’язково переможемо! 

*** 

Тебе, мій добровольцю, я вітаю!
І від душі тобі бажаю,
Кохання, радості, добра.
А нам – безхмарного життя! 

*** 

Дорогі добровольці, нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних. І після будь-яких “баталій”, які часто трапляються у повсякденному мирному житті, вдома на вас завжди чекає затишна гавань. Міцного здоров’я Вам, успіхів та надійного тилу! І нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого!