СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ ТУТ

АГЕНЦІЯ НОВИН БОГОРОДЧАНЩИНИ

Інформаційно-пізнавальна інтернет-газета про рідний край, його жителів та їх життя

//

//

//

Івано-Франківська міськрада вимагає повернути доплати у 30 000 військовим

11/03/2023

На сьогоднішній сесії Івано-Франківської міської ради депутати виступили проти скасування доплат для військовослужбовців. У зверненні до Президента та Верховної Ради франківці пропонують зекономити на телемарафоні і відновити виплати.

Звернення зачитав детутат, керівник фракції ЄС в міській раді Олексій Петечел

“Вимагаємо застосовувати економію коштів виключно щодо статей, які в умовах війни не є пріоритетними”, – йдеться у зверненні. 

Депутати закликали ВРУ та Президента невідкладно підписати закон про зміни до бюджету, яким спрямувати достатній ресурс на забезпечення українських військовослужбовців виплатами.

Франківська міськрада вимагає повернути доплати у 30 000 військовим 1
Франківська міськрада вимагає повернути доплати у 30 000 військовим 2

Депутати прийняли звернення одноголосно. 

Нагадаємо, раніше Івано-Франківська обласна рада не підтримала звернення “Європейської Солідарності” з вимогою переглянути рішення про скасування доплат у розмірі 30 тисяч грн українським військовослужбовцям та силовикам.

Нагадаємо, 20 січня Кабмін своєю постановою №43 вніс зміни до постанови від 28 лютого 2022 року №168 «Питання деяких виплат військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, поліцейським та їх сімʼям під час дії воєнного стану».

Петиція з вимогою повернути доплати військовим на сайті Президента зібрала понад 31 тис. підписів і має бути розглянута Зеленським.