СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ ТУТ

АГЕНЦІЯ НОВИН БОГОРОДЧАНЩИНИ

Інформаційно-пізнавальна інтернет-газета про рідний край, його жителів та їх життя

//

//

//

У Івано-Франківську відкриють KFC: розпочато набір персоналу

25/02/2023

Ресторан швидкого харчування Kentucky Fried Chicken відкриють у новому корпусі ТЦ “Велес”, який планують здати влітку 2023.

Lopburi – Thailand,November​ 06,2020: KFC Hamburger and Fried Chicken set at fast food restaurant Kentucky Fried Chicken (KFC) is a large restaurant chain. At Big C, Lopburi branch in Thailand – Asia

Відкриття американського фаст-фуду анонсували у рекламному відео на сторінці ТЦ у фейсбуці.

Також на Work.ua розміщенні оголошення про вакансії “Заступника директора ресторану KFC” та “Менеджера зміни ресторану KFC”, повідомляє про це КУРС.

У Франківську відкриють KFC: розпочато набір персоналу 1

Відкриття KFC в Івано-Франківську вперше анонсували у лютому 2022, за декілька днів до повномасштабного вторгнення росіян. Тоді ТЦ “Велес” повідомив про отримання 300 млн грн кредиту для добудови нового корпусу, у якому мали розмістятитися кінотеатр мережі «Планета Кіно», дитячий центр FLY Kids, ресторан швидкого харчування KFC та інші заклади.

Нарикінці січня цього року на сторінках ТЦ повідомили, що новий корпус ТРЦ «Велес» на завершальній стадії будівництва. Вже змонтовані системи вентиляції та протипожежного захисту, облаштовано всі комунікаційні системи, встановлено 6 ескалаторів.

“Ми активно готуємось приємно здивувати вас виглядом і асортиментом ТРЦ та відчинити двері нового корпусу вже влітку цього року”, – йдеться у повідомленні.