СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ ТУТ

АГЕНЦІЯ НОВИН БОГОРОДЧАНЩИНИ

Інформаційно-пізнавальна інтернет-газета про рідний край, його жителів та їх життя

//

//

//

Мільйон старих лампочок українці обміняли за перший тиждень програми

07/02/2023

Мільйон старих лампочок українці обміняли за перший тиждень програми

За тиждень від початку всеукраїнської програми із зменшення навантаження на енергосистему українці обміняли перший мільйон лампочок розжарювання на LED-лампи.

Програма стартувала в обласних центрах та великих містах України, куди доставлено перші 4 мільйони ламп. Так, кияни за тиждень обміняли понад 162 тис. ламп, харків’яни — понад 80 тис., дніпряни — 88 тис., львів’яни — 69 тис.

Наступного тижня 6 мільйонів лампочок будуть доступні в містах районного значення. До кінця лютого, завдяки пересувним відділенням “Укрпошти”, лампи мають доставити до найменших сіл країни. Отже, вже в найближчі місяць-півтора українці зможуть обміняти до 20 мільйонів ламп. 

“Впевнений, українська енергосистема вже трохи видихнула з полегшенням, хоча це лише початок. Через декілька днів здійснити обмін можна буде у всіх наших стаціонарних та пересувних відділеннях по всій Україні. Лампочок у нас вдосталь, а такі швидкі темпи не лякають, а швидше — надихають. Дякую за роботу всім працівникам Укрпошти, нашим українським та європейським партнерам за допомогу в організації, а українцям — лайк за свідомість”, — повідомив Ігор Смілянський.