СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ ТУТ

АГЕНЦІЯ НОВИН БОГОРОДЧАНЩИНИ

Інформаційно-пізнавальна інтернет-газета про рідний край, його жителів та їх життя

//

//

//

У Богородчанській громаді провели благодійний вечір у підтримку ЗСУ

27/01/2023

Днями у селі Підгір’я, що Богородчанської громади, провели благодійний захід у підтримку армії.

За словами організаторки події, волонтерки Тетяни Голуб, це вечір пам’яті та подяки усім, хто допомагає військовим, пише Репортер.

На Богородчанщині провели благодійний вечір у підтримку ЗСУ_1

Цим заходом я хочу змотивувати людей, тому що перемога – у кожному, – говорить Тетяна Голуб. – Якщо кожен принесе маленьку частину, то це вже буде багато. І зможемо допомогти нашим доблесним воїнам, які стоять на позиціях і захищають наше мирне небо.

Під час вечора організували благодійний аукціон, аби зібрати гроші на авто для медиків.

На Богородчанщині провели благодійний вечір у підтримку ЗСУ_2

На аукціон виставили картини, книги, хендмейд, який робили діти та особисті речі відомих людей. Наприклад, кімоно прикарпатця Романа Гонтюка, який свого часу виборов бронзову медаль із дзюдо на Олімпіаді.

На заході також був селищний голова Богородчан Ростислав Заремба. Він тиждень тому повернувся зі сходу, їздив разом з волонтерами ГО «Народна самооборона Прикарпаття» – переганяли авто й возили допомогу для земляків на фронті.

За словами Заремби, для воїнів з Богородчанщини уже перегнали понад 30 автівок. Вони дуже потрібні на передовій.

Ситуація тяжка на всій протяжності фронту – і Запорізькому, і Донецькому напрямках, – говорить Заремба. – Але це не є приводом, аби ми зневірилися чи опустили руки. Навпаки – треба зібратися й підштовхнути тих людей, які, може, емоційно втомилися чи вважають, що за майже рік вже зробили достатньо. І такий захід, він аматорський, але дає поштовх, розуміння того, що зупинятись не можна. Що волонтерський рух і допомога фронту має тільки наростати й не зупинятись ні на секунду. Від цього залежить не тільки психоемоційний стан наших бійців на передовій, а й наша перемога, в яку ми твердо віримо.

Авторка: Світлана Лелик