СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ ТУТ

АГЕНЦІЯ НОВИН БОГОРОДЧАНЩИНИ

Інформаційно-пізнавальна інтернет-газета про рідний край, його жителів та їх життя

//

//

//

Ракета влучила в об’єкт енергетичної інфраструктури на Прикарпатті

14/01/2023

Під час масованої ракетної атаки в Івано-Франківській області було чути вибухи. Голова ОВА Світлана Онищук повідомила про влучання в енергетичний об’єкт. 

“Сьогодні під час повітряної тривоги ворог знову завдав ракетних ударів по енергетичному об’єкту в нашій області. Внаслідок ворожого обстрілу на території об’єкту виникла пожежа. Всі відповідні служби оперативно відреагували на виникнення надзвичайної ситуації. На місце гасіння прибули рятувальники для локалізації пожежі”, – йдеться у повідомленні.

На щастя, за попередньою інформацією, постраждалих і загиблих немає. На час тривоги усі працівники перебували в укриттях. Також для мінімізації наслідків ракетних ударів ділянку дороги поруч із інфраструктурним об’єктом було завчасно перекрито для проїзду автомобілів.

Разом з тим успішно спрацювали і сили ППО, які під час тривоги збили дві російські ракети.

“Агресор не полишає спроб знищити нашу інфраструктуру, залякати нас і занурити в темряву. А ракетним ударом по житловому будинку у місті Дніпро рашисти вкотре продемонстрували, що нічого святого у них немає і людське життя для ворога не має жодної цінності”, – зазначила Онищук.