СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ ТУТ

АГЕНЦІЯ НОВИН БОГОРОДЧАНЩИНИ

Інформаційно-пізнавальна інтернет-газета про рідний край, його жителів та їх життя

//

//

//

Зі святом Андрія Первозванного: листівки, вірші, теплі побажання

13/12/2022

Що бажають на Андрія і як найкраще привітати близьких – дізнайтеся в матеріалі УНІАН.

День Андрія Первозванного у 2022 році відзначається віруючими 13 грудня. У цю дату християни шанують пам’ять одного з найважливіших святих апостолів, згадують його подвиг, а також дотримуються народних традицій, які були популярними ще у наших предків.

Раніше ми говорили про те, які ворожіння на день Андрія можна провести, щоб дізнатися своє майбутнє.

Сьогодні День Андрія Первозванного – листівки та побажання

День Андрія Первозванного 13 грудня / листівки УНІАН
День Андрія Первозванного 13 грудня / листівки УНІАН

Вітаю тебе, Андрій. Бажаю в житті триматися сміливіше, йти твердим і праведним шляхом, прокладаючи собі дорогу грудьми і чистим серцем. Нехай твій покровитель – Андрій Первозванний – стане помічником в будь-якій справі, допоможе домогтися успіху і благополуччя, досягти поставлених цілей.

***

У світле свято апостола Андрія Первозванного сердечно вітаємо всіх! Дай вам Бог здоров’я, сил і терпіння, міцності духу! Бажаємо мудрості у вчинках і нехай ваші молитви будуть почуті!

Привітання у День Андрія Первозванного / листівки УНІАН
Привітання у День Андрія Первозванного / листівки УНІАН

У День Андрія Первозванного від щирого серця хочу побажати простого і доброго життя, непереможних сил і міцної віри, невтомного бажання творити добро і допомагати нужденним, не відступати від своїх цілей і прагнень, осягати любов рідних і осявати цей світ добротою душі.

***

Бажаю світлої радості, взаємної любові, міцної віри і невмирущої надії в світле свято, День Андрія Первозванного. Нехай всі молитви будуть почуті, а прохання – виконані. Благословення вам і процвітання!

Сьогодні День Андрія Первозванного / листівки УНІАН
Сьогодні День Андрія Первозванного / листівки УНІАН

Друг мій, сьогодні, в день Андрія Первозванного, хочеться побажати тобі, щоб твоє світле, радісне життя було сповнене любов’ю до ближніх, щастя, благоденства. Нехай близькі завжди радують, друзі будуть поряд, все складається вдало. Вітаю тебе!

***

Вітаю всіх із днем Андрія Первозванного. Нехай ангел-охоронець усіх чоловіків з його ім’ям дбайливо зберігає, а жінкам дарує відчуття надійності, турботи та захисту. Нехай у цей день трапляються лише гарні події, беруть нагору лише позитивні емоції, здійснюються бажані зустрічі та мрії.

Як привітати віруючих 13 грудня / листівки УНІАН

Щиро вітаємо з Днем Андрія Первозванного, який жив і страждав в ім’я віри, що заступається нам і понині. Побажаємо ж усім Андріям бути такими ж завзятими у досягненні своїх цілей і вірними своїм принципам та поглядам як апостол, ім’ям якого вони названі.

***

Вітаю із Днем Андрія Первозванного. Бажаю, щоб святий Андрій завжди допомагав у добрих справах, щоб у це свято тихі води ознаменували не лише добру та спокійну зиму, а й довге твоє щасливе життя. Бажаю міцного та взаємного кохання, світлої та радісної надії!