СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ ТУТ

АГЕНЦІЯ НОВИН БОГОРОДЧАНЩИНИ

Інформаційно-пізнавальна інтернет-газета про рідний край, його жителів та їх життя

//

//

//

На парафії села Підгір’я провели благодійний ярмарок

08/12/2022

У неділю, 4 грудня, у день свята Введення в храм Пресвятої Богородиці, на парафії Різдва Христового та Св. Миколая, що у с. Підгір’я Богородчанського протопресвітеріату, провели благодійний ярмарок «Святий Миколай прийде до всіх» пише про це МІСТО.

Впродовж кількох тижнів діти, школярі разом із батьками та вчителями старанно і натхненно працювали, щоб підготуватися до проведення ярмарку, повідомляють на сторінці Архієпархії УГКЦ.

Щоб він був щедрим і багатим, діти виготовили різдвяні та новорічні прикраси, сувеніри, а також разом зі своїми батьками випікали різні смаколики. Ідей було так багато, що діти заледве встигали все завершити, — зазначив о. Микола Фреїшин, парох храму.

Напередодні ярмаркування до пізньої ночі вони разом зі своїми батьками трудились, щоб якнайкраще все організувати.

Як одна мить пролетіло святкове недільне богослужіння. Опісля провели ярмарок весело, дружньо і щедро. За якусь мить імпровізовані «вітрини» були вже порожні. Пройшло небагато часу і полички стали порожніми, а охочих долучитися до благодійного ярмарку не бракувало, — додав священник.

«Дехто просто з доброї волі ще вносив свою лепту у дитячу скарбничку. Задоволені діти, задоволені дорослі. Їм це вдалося! Раділи всі: і організатори, і віряни, бо добре усвідомлювали, що спільно зробили добру благодійну справу», — промовив о. Микола.

Всі зібрані кошти витратять на закупівлю продуктів харчування, солодощів у торбину святого Миколая для тих парафіян, які цього потребують найбільше. Діти вже чекають, коли прийде святий Миколай, щоб разом із ним та з дарунками відвідати таких людей.

Велика подяка батькам, всім парафіянам, які з розумінням і підтримкою поставилися до цієї благочинної праці на своїй парафії, — такі слова вдячності мовив священнослужитель.