СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ ТУТ

АГЕНЦІЯ НОВИН БОГОРОДЧАНЩИНИ

Інформаційно-пізнавальна інтернет-газета про рідний край, його жителів та їх життя

//

//

//

В Франківську відбулося спецпогашення нової марки – “Зброя Перемоги”

06/12/2022

До Дня Збройних сил України в обласному центрі Прикарпаття відбулося спецпогашення марки “Зброя Перемоги”

Про це пресслужбі Івано-Франківської обласної ради передає Bogo News.

Марковий аркуш “Зброя Перемоги” складається з 6 поштових марок зі зразками військового вітчизняного та закордонного озброєння: “Вільха”, “Нептун”, “Стугна-П”, “Байрактар ТБ2”, FGM-149 “Джавелін”, “M142 Хаймарс”. До поштових марок випущено конверт “Перший день”, немаркований конверт та картку.

У спецпогашенні марки взяли участь голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук, міський голова Руслан Марцінків та заступник голови обласної ради Микола Палійчук.

“Це одна з найважливіших марок, присвячених Збройним силам України. Тим Збройним силам України, які в перші дні повномасштабної війни, незважаючи на чисельну перевагу ворога, втримали московську орду під Києвом та на інших фронтах і зараз здобувають великі перемоги. Вони всі – наші герої. Пишаємося ними, віримо в перемогу і чекаємо на їх повернення живими і неушкодженими. Слава Україні!” – сказав заступник голови обласної ради Микола Палійчук.

Тираж маркового аркуша передбачається 200 тис. примірників. Вартість такого аркуша – 90 грн, з яких 18 грн – благодійний внесок. Номінал кожної марки – U (12 грн), відповідає тарифу на пересилання непріоритетного простого листа вагою до 50 г у межах України.