СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ ТУТ

АГЕНЦІЯ НОВИН БОГОРОДЧАНЩИНИ

Інформаційно-пізнавальна інтернет-газета про рідний край, його жителів та їх життя

//

//

//

А зими то і не буде: синоптики дали детальний прогноз на грудень для України

27/11/2022

Синоптик дав черговий прогноз про те, на що чекати українцям взимку. Потрібно готуватися до всього.

Стало відомо про те, якими будуть перші місяці зими в Україні. Чи справді на народ чекає одна з найтепліших зим, а також черговий Новий рік без снігу.

Про це сказав синоптик Станіслав Щедрін в ефірі Суспільного

За його словами, погода у грудні цього року явно не буде холоднішою, аніж це було в аналогічний період минулого року, тому сильних морозів не буде як у грудні, так і на новорічні свята.

Всю силу холоду можна буде відчути лише наприкінці січня та в лютому, а до цього лише слабкі морози та мокрий сніг. На Новий рік та Різдво знову більша частина України сидітиме без снігопадів та морозів.

«Зима не повинна бути надто холодною, сильних морозів не буде, як минулої та позаминулої зими. Холодними будуть кінець січня та лютий. Грудень фактично весь буде теплий. Будуть дощі, мокрий сніг та слабкий мороз. На різдвяно-новорічні свята погода буде такою ж, як і минулого року – без великих морозів, малосніжна, здебільшого тепла, з дощами”, – додав Станіслав Щедрін.

Раніше міжнародні метеорологи взагалі прогнозували, що в Україні та в Європі буде значно менше снігу, ніж це було раніше. Аномально високих температур також не очікується.

Тому, практично весь грудень через високий тиск буде малосніжним. У лютому, до речі, кількість снігопадів ще меншою стане, що не властиво для цього місяця.