СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ ТУТ

АГЕНЦІЯ НОВИН БОГОРОДЧАНЩИНИ

Інформаційно-пізнавальна інтернет-газета про рідний край, його жителів та їх життя

//

//

//

На Івано-Франківщині ветерани можуть отримати 1 млн грн на власний бізнес

21/11/2022

Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів повторно запустив програму фінансування ветеранського бізнесу «Варто 2.0.»

За цією програмою ветерани, а також родини полеглих чи померлих захисників і захисниць можуть отримати від 500 тисяч до мільйона гривень на розвиток власної справи, пише Bogo News з посиланням на пресслужбу ІФ ОВА.

Прийом заявок триває до 18:00 26 листопада 2022 року.

Учасниками конкурсного відбору проєктів можуть бути: ветерани та члени сімей загиблих, які зареєстровані відповідно до вимог законодавства як фізичні особи-підприємці; юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за два роки до отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани, члени сімей загиблих.

Мінімальна запитувана сума на проєкт – 500 000 грн. Максимальна запитувана сума на проєкт – 1 000 000 грн.

Більше про умови та покрокову інструкцію переглядайте на сайті Українського ветеранського фонду.

Запитання та уточнення щодо проєкту надсилайте на пошту veteranfundua@gmail.com із зазначенням теми листа «Конкурс Проєктів». Можна також телефонувати за номером +38 096 333 68 33.

Перший конкурс фінансування ветеранського бізнесу «Варто» тривав з 5 вересня по 5 жовтня цього року. Переможцями стали 30 проєктів ветеранів-підприємців, а також родичів полеглих захисників.