СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ ТУТ

АГЕНЦІЯ НОВИН БОГОРОДЧАНЩИНИ

Інформаційно-пізнавальна інтернет-газета про рідний край, його жителів та їх життя

//

//

//

Синоптики дали прогноз погоди на неділю, 13 листопада

13/11/2022

На українців найближчим часом чекає аномальна погода. Зокрема, температура повітря буде вищою за середні багаторічні показники на 3 – 8 градусів.

Про це інформує Bogo News з посиланням на 24 канал. Таке тепло на територію нашої країни принесуть південні повітряні потоки з акваторії Середземного моря. Про це заявив синоптик Ігор Кібальчич.

В Україні встановиться аномально тепла погода без опадів по всій території, проте вже з понеділка (14 листопада – 24 канал) розпочнеться поступове зниження температури внаслідок перебудови атмосферної циркуляції на зимовий лад, – пояснив Кибальчич.

Яка буде погода в Україні 13 листопада

На Прикарпатті та Буковині можливі тумани. Вітру у західних областях не буде, а температура повітря прогріється до +8…+13 градусів. На Півночі України на 1 – 2 градуси буде холодніше, а вітер рухатиметься зі швидкістю 7 – 12 метрів на секунду.

Тумани можливі також у Центрі. Стовпчики термометрів у цьому регіоні покажуть +7…+12 градусів.

На Півдні України синоптик обіцяє мінливу хмарність і тумани в першій половині дня. Повітря буде теплим – +9…+14 градусів. На Сході стовпчики термометрів покажуть +7…+12 градусів.