СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ ТУТ

АГЕНЦІЯ НОВИН БОГОРОДЧАНЩИНИ

Інформаційно-пізнавальна інтернет-газета про рідний край, його жителів та їх життя

//

//

//

У Богородчанській громаді діє чи не найсильніша в області програма соціальної підтримки військовослужбовців

11/11/2022

Про це інформує Bogo News з посиланням на Західний кур’єр


За останніми даними з Богородчанської громади перебуває 502 бійці на передовій. Вони розміщені на всій протяжності більше тисячі кілометрів фронту. Важливо підтримувати військових не тільки на фронті, а й у тилу. Тому Богородчанська громада ухвалила чи не найсильнішу на Івано-Франківщині програму соціальної підтримки бійців.

Про це у інтерв’ю «Західному кур’єру» розповів голова Богородчанської громади Ростислав Заремба передає Bogo News.

«Окрім виплат від держави, сім’ї загиблого військового ми виплачуємо одноразову грошову допомогу у розмірі 200 тисяч гривень та беремо на себе всі витрати, пов’язані з похованням. Також у нашій громаді є четверо військовослужбовців, які вважаються зниклими безвісти. Таким сім’ям ми виплачуємо одноразово 50 тисяч гривень. При пораненні військовий отримує 20 тисяч гривень на лікування. Також сім’ї УБД нашої громади мають можливість отримати 5 тисяч гривень для придбання дров чи інших опалювальних матеріалів. Всім дітям наших бійців ми видали сертифікат на 500 гривень для придбання канцтоварів до початку навчального року. Для дітей загиблих військовослужбовців та діток-сиріт громади організовували поїздку на відпочинок до Польщі на 14 днів. Зрозуміло, що це не така вже велика допомога у нинішній час. Однак наші захисники повинні бути впевнені, що у будь-якому випадку ми пам’ятаємо про них і там, і у випадку загибелі чи поранення не залишимо без уваги їхні сім’ї», – зазначив очільник громади.

Повний текст інтерв’ю з Ростиславом Зарембою читайте за посиланням: https://kuryer.if.ua/profile/poyizdky-na-shid-dayut-rozuminnya-togo-shho-tochno-robysh-potribnu-spravu/?fbclid=IwAR1ckXV9RcBo_V0W-CCDb3FrSWun6xpVZBm883kPtIfuvK1-_9CfjmS-Jm8