СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ ТУТ

АГЕНЦІЯ НОВИН БОГОРОДЧАНЩИНИ

Інформаційно-пізнавальна інтернет-газета про рідний край, його жителів та їх життя

//

//

//

15-річний школяр із Франківщини знімає соціальні фільми (відео)

07/11/2022

Він зняв свій перший фільм у 10 років на стареньку камеру, яку йому подарувала бабуся. Сашкові 15 і він фільмує стрічки на соціальні теми, залучаючи до проєктів друзів і рідних.Про історію успіху школяра розповідає ШоТам, пише Bogo News

15-річний Олександр Василів із Прикарпаття зняв чотири власні кінострічки і мріє створили фільм про ЗСУ.

Свою першу роботу він відзняв у 10 років на стареньку камеру. Її хлопцеві передала бабуся з-за кордону.

Нині Сашко підходить до справи професійніше. Свою другу відеокамеру він виграв завдяки своєму проєкту. Сюжети для стрічок бере із власного життя.

«Я поліз на горище, бо треба було мамі щось дістати. Я відкриваю скриню і знаходжу там свій старий записник. І я подумав, що це може бути класна ідея для фільму», — розповідає юний режисер.

Ролі у фільмах Сашка грають поки що актори-аматори. Зокрема головна героїня останнього фільму — його сестра Ксенія.

«Там тема досить важлива. Про те, що люди живуть якимись ілюзіями, мріями і часто хочуть, щоб на них все сипалось, щоб усе легко давалось, але не буває», — розповідає сестра режисера і акторка Ксенія Василів.

Крок за кроком хлопець стає фахівцем у своїй справі. Ділиться своїми фільмам на ютуб-каналі  Rosilna Production та впевнено йде до мети.

«Я хочу зняти фільм зі Збройними Силами України про наших захисників, але не розкриватиму всіх подробиць», — каже 15-річний режисер Олександр Василів.