СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ ТУТ

АГЕНЦІЯ НОВИН БОГОРОДЧАНЩИНИ

Інформаційно-пізнавальна інтернет-газета про рідний край, його жителів та їх життя

//

//

//

“Цілі максимальні – перемагати у кожній грі”: в Івано-Франківську відбулася пресконференція БК “Прикарпаття-Говерла” перед Суперлігою 

24/10/2022

Баскетбольний клуб “Прикарпаття-Говерла” у вівторок, 25 жовтня, розпочне свій виступ у новому сезоні Суперліги.

Сьогодні, 24 жовтня, відбулася пресконференція команди, яка присвячена старту у цьому турнірі, інформує журналіст Фіртки передає Bogo News

Голова наглядової ради спортивного клубу Прикарпаття Тарас Гурик заявив про те, що місто Івано-Франківськ старається допомогти фінансовими ресурсами деяким спортивним командам.

“Міський голова приділяє велику увагу розвитку спорту. Командні види вони є одні з найбільш фінансово затратних і завжди потребують допомоги. Місто Івано-Франківськ старається допомогти фінансовими ресурсами тим чи іншим командам. 

Баскетбольний клуб Говерла – є родзинкою нашого міста. 

Після проведення консультацій із Федерацією баскетболу, які проводив міський голова Івано-Франківська, досягнули домовленості про надання нашому клубу фінансової підтримки, яка дасть можливість брати участь у Суперлізі”, – заявив посадовець.

Директор клубу Андрій Дроздов розповів, що це вже двадцятий сезон для команди.

“Двадцятий сезон для клубу. Дуже приємно, що знову Суперліга, приємно, що за цим столом сидить Євген Мурзін. Дуже раді, що у нас з’явилася нова структура, люди які нам допомагають – спортивний клуб Прикарпаття.

Ці вісім років – це були роки виживання, проте за цей час ми дуже багато зробили”, – розповів директор.

Окрім цього, очільник клубу зазначив, що у команді 14 гравців, а  джерелами фінансування є – міський та обласний бюджети. Також тривають пошуки та ведуться перемовини з інвесторами, які протягом багатьох сезонів підтримуватимуть команду.

Головний тренер команди зазначив, що всі гравці дуже багато працювали та чекають старту сезону.

“Чекаємо початку сезону. Команда важко працювала та готувалася до сезону. Команда молода – є і вихованці Івано-Франківська, є і досвідченні гравці. 

Я очікую боротьби у кожному матчі, усі гравці живі та здорові. Всі будуть грати”, – говорить Євген Мурзін.

Що стосується суперників, то інформації про команду “БІПА” з Одеси – немає.

“Немає інформації про Одесу, будемо вносити корективи походу гри. Відомо тільки склад – будемо готуватися”, – додав головний тренер.

Капітан команди Сергій Старцев поділився очікуваннями команди щодо нового сезону та враженнями про загальну атмосферу в середині клубу.

“В команді прекрасна атмосфера. Я повернувся, здебільшого через те, що я грав у «Говерлі», знаю цю організацію, знаю багатьох гравців, знаю, що тут завжди дуже класна хімія у команді. 

Очікування від сезону, найголовніше – щоб була стабільність, дограти цей сезон, щоб не було надзвичайних ситуацій і звичайно цілі на сезон керівництво і тренер ставили максимальні – перемагати у кожній грі. А там далі буде видно, як будуть складатися обставини”, – каже капітан.

Старцев додав, що грати без вболівальників складніше, бо коли трибуни заповнені активними глядачами, то це “жене” вперед і впливає на настрій.

“Звичайно відсутність вболівальників впливає. Приємно грати у повному залі, коли команди женуть вперед. 

Але ми знаємо та відчуваємо цю підтримку завжди. Тому що, багато людей пишуть і у соцмережах, і дивляться наші ігри онлайн, коментують їх, тобто підтримують. 

Ми все це знаємо та відчуваємо, але звичайно, без вболівальників грати важко”, – додав капітан команди.