СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ ТУТ

АГЕНЦІЯ НОВИН БОГОРОДЧАНЩИНИ

Інформаційно-пізнавальна інтернет-газета про рідний край, його жителів та їх життя

//

//

//

Наш земляк Ігор Волочій здолає 324 км Еверестингу без відпочинку заради коштів на ЗСУ

08/10/2022

Наш земляк Ігор Волочій – завзятий велосипедист. 8 жовтня, у свій день народження, він долатиме один з найважчих велосипедних челенджів – Еверестинг, який придумав собі сам. А все заради збору коштів для ЗСУ, пише про це Bogo News з посиланням на на допис у соціальні мережі Фейсбук Ігора Волочія.

“А щоб мої страждання не були марними, давайте назбираємо Еверест (читай як дуже багато) грошей для ЗСУ!”, – просить велосипедист.

Ідея Еверестингу доволі проста та водночас брутально важка.

“Піднімайтесь на велосипеді вверх-вниз на одному пагорбі, допоки не наберете 8848 вертикальних метрів набору висоти, що й дорівнюватиме висоті найвищої вершини в світі. В моєму випадку це 82 підйоми протяжністю 2 км, що разом зі спусками становитиме 328 км за одну активність, без сну та майже без відпочинку”, – йдеться в дописі.

Велосипедист закликав донатити будь-яку суму, що у підсумку полетить до Благодійного Фонду Сергія Притули.

“Я ж матиму за спиною вагому причину не здаватись та рухатись вперед в цій невпинній битві на витривалість, що штовхатиме мене до фізичних та психічних меж”, – наголосив Ігор Волочій.

А за найбільший донат франківець подарує джерсі велосипедної команди Тур де Франс 2021 “EF Education” з автографами її гонщиків, яку виграв минулої зими в одному з челенджів від Rapha.

Публічна банка: https://send.monobank.ua/jar/7ThUJ6nJyr

ПриватБанк: 4149 4991 1230 1153 – Ігор Волочій

PayPal: i.volo4iy@gmail.com