СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ ТУТ

АГЕНЦІЯ НОВИН БОГОРОДЧАНЩИНИ

Інформаційно-пізнавальна інтернет-газета про рідний край, його жителів та їх життя

//

//

//

Патріотичні сукні дизайнерки з Богородчан показали на Fashion Weekend у Бельгії

01/10/2022

У бельгійському місті Антверпен розпочався традиційний фестиваль моди Antwerp fashion weekend. На відкритті свята і в центрі його проведення – показ дизайнерки з Богородчан Наталі Канюк повідомляє про це ”Galka

Там показали колекцію її бренду “NIKA”. Патріотичні синьо-жовті сукні Наталі в останні місяці стали популярними у всьому світі. Одягнули їх на показі у Бельгії і організаторки та амбасадорки події, серед яких – відома українська модель Лілія Ватсон.

“Це показ для підтримки українських дизайнерів і художників. Поїхати туди не змогла, тому відправила сукні, вони там продаються. Мета – зібрати кошти на постраждалих від війни українських діток. На протезування травмованих чи підтримку сиріт. Здавалося б, просто плаття, і кому вони зараз потрібні? Дуже тішуся, що через їх продаж ми можемо допомогти українцям”, – розповіла Наталя “Галці”. 

Загалом Наталя відправила у Бельгію 22 сукні. 


Нагадаємо, ще навесні Наталя Канюк влаштувала благодійну фотосесію з новою патріотичною сукнею (ФОТО). Після цього вона стала популярною у різних країнах планети.