СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ ТУТ

АГЕНЦІЯ НОВИН БОГОРОДЧАНЩИНИ

Інформаційно-пізнавальна інтернет-газета про рідний край, його жителів та їх життя

//

//

//

У Солотвинській громаді посадовців нагородили високими церковними відзнаками

29/09/2022

Про це повідомляє Bogo News з посиланням на Солотвинська селищна рада.

У вівторок, 27 вересня, в Хресто-Воздвиженському чоловічому монастирі, що у селі Манява Солотвинської громади відбулося храмове свято, яке кожного року відзначають в день великого дванадесятого свята Воздвиження Чесного й Животворчого Хреста Господнього.

Після, святкової літургії та з нагоди свята орденом святого Архистратига Михаїла II ступеня за заслуги перед Помісною Українською Православною Церквою та побожним народом, нагородили голову Солотвинської територіальної громади Манолія Піцуряка та директора Манявського ліцею Богдана Білусяка.

Також, ще одним орденом святого рівноапостольного князя Володимира III ступеня за заслуги перед Помісною Українською Православною Церквою та побожним народом нагородили заступника директора ДП «Осмолодське лісове господарство» Ігоря Лучина.

Нагадаймо, що такі високі церковні нагороди вручають мирянам, державним та громадським діячам за особистий внесок у справі відродження української держави і духовності, піднесення ролі Української Церкви в житті суспільства і держави та за заслуги перед Українською Православною Церквою.