СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ ТУТ

АГЕНЦІЯ НОВИН БОГОРОДЧАНЩИНИ

Інформаційно-пізнавальна інтернет-газета про рідний край, його жителів та їх життя

//

//

//

«Цілюща піраміда»: як на Богородчанщині можна оздоровитись за допомогою енергії Космосу

19/09/2022

Серед мальовничої краси гір у малолюдній та віддаленій від світської метушні місцевості мешканець Богородчанщини звів незвичну споруду – п’ятиметрову чотиригранну піраміду, пише про це Західний Кур’єр

Збудована без жодного цвяха з граніту, міді та алюмінію, зовні будівля схожа на єгипетську піраміду Хеопса. Григорій Луканюк спорудив одне з «семи чудес світу» у селі Жураки з метою акумуляції енергії Всесвіту. Власник будівлі запевняє, що при правильному застосуванні пірамідальна енергія здатна замінити цілу аптеку для хворого й за кілька сеансів дати такий результат, який інші методи терапії не можуть за місяці й навіть роки.

Відновити духовні сили

В офіційній медицині нічого не сказано про вплив на здоров’я людини енергії, яку акумулюють піраміди. Незважаючи на це, піраміди споруджували у світі споконвіку. Та й нині вони надзвичайно поширені. Григорій Луканюк, який є засновником центру психологічної допомоги «Щаслива сім’я», зацікавився пірамідальною енергією уже з десяток років тому. Працюючи з сім’ями, які опинились у кризових ситуаціях, натрапив на новітню і водночас древню методику лікування пірамідами. Чоловік роками збирав усі новинки, що стосуються пірамід, та вивчав дослідження іноземних та вітчизняних спеціалістів у цій галузі. Врешті сконструював самостійно першу малу пірамідку і на власному досвіді переконався, що речі, предмети, які знаходяться у піраміді або поряд із нею, набувають інших, кращих властивостей.

«Спочатку мої знайомі, яким я розповідав про цілющі властивості пірамід, дивились на мене як на дивака і навіть крутили пальцем біля скроні. Проте я продовжував вивчати цю практику, яка є досить поширеною у світі, зокрема в Америці, але чомусь уперто замовчується в Україні. І наш скептицизм щодо цього методу лікування є суто наслідком незнання властивостей піраміди та сили енергетики Космосу загалом», – розповідає пан Григорій.

До речі, дуже обережно, але навіть за радянської влади про це говорили. Так, у 1991 році телебачення транслювало документальний фільм. Він був про розвідки запорізьких науковців. Результати виявилися шокуючими. У збудованій піраміді не гнив, а тільки засихав шматок м’яса. А насіння, яке залишили в піраміді для дослідів, було набагато міцнішим і давало чудовий урожай. Вода та вино, заряджені пірамідальною енергією, змінювали свою структуру і набували омолоджуючих властивостей.

«Частота роботи головного мозку людини становить 8-13 Гц при альфаритмі, що відповідає коливанням енергії між іоносферою та Землею. І саме піраміда, за умови правильно виставлених по напрямках світу гранях, формує і резервує у собі цю частоту альфаритму. Коли людина перебуває у піраміді, вона заряджається цією енергією. Відновлюються пошкоджені зв’язки між нейронами головного мозку, які «ламаються» під час переживання різних кризових ситуацій – страху, болю, конфліктів. Акумульована енергетика всередині піраміди спрямована для вирівнювання цих пошкоджених енергетичних потоків. Вона нівелює збуджений стан, коли в людини є надлишок непотрібної енергії. І навпаки – дає її притік у тому разі, коли енергетичне поле ослаблене», – роз’яснює знавець пірамід.

За словами співрозмовника, тут немає ніякої магії. Під дією електромагнітної енергії закриті нейрони відкриваються і людина починає функціонувати на повну потужність. Тобто відновлюється правильна робота мозку з частотою 14 Гц. Адже можливості та властивості людського мозку є однією з найбільш загадкових властивостей людини. Як запевняють спеціалісти, останнє, що помирає у людини, – це відсутність електроенергії у мозку. Тому від потрібної кількості електромагнітного, електрохімічного заряду буде залежати робота пошкоджених нейронів головного мозку.

«Всі пережиті людиною стреси, страхи та негативні емоції нікуди не зникають безслідно. Вони відкладаються у так звану «комірчину» в нашому мозку. І при схожих умовах, які виникають у житті, вони дають про себе знати. А ось пірамідальна енергія має здатність спалювати цю негативну енергію. Людина починає жити, як із чистого аркуша», – додає спеціаліст.

Лікувально-оздоровча дія піраміди обумовлена ​​тим, що у широкому спектрі частот пірамідального поля є всі частоти коливань здорових людських клітин. Взаємодіючи з тілом людини на клітинному рівні, поле піраміди здійснює енергійну хвильову стимуляцію органів і систем організму, змушуючи їх функціонувати в оптимальному режимі, характерному для здорових людей. Взаємодіючи з енергетичною структурою людського тіла, поле піраміди усуває дефекти енергетичних центрів, унаслідок чого хворі органи одержують потужний приплив життєвої енергії. За словами пана Григорія, вже після кількох сеансів пірамідотерапії люди, які страждають від головного болю, емоційних та нервових перевантажень, стресів, хронічної втоми, набувають значного полегшення.

Позбавитись травматичного минулого

Григорій Миколайович наголошує, що розвиток пірамідотерапії є особливо актуальним у реаліях воєнного сьогодення. Адже ті жахіття, які переживають сьогодні наші військові та люди в тимчасово окупованих регіонах, нікуди безслідно не зникнуть, і з цим потрібно буде працювати.

Людина, яка бачить на власні очі смерть побратимів чи рідних, пережила знущання та насильство, може отримати глибоку психологічну травму – посттравматичний стресовий розлад (ПТСР). Якщо нічого не робити, це може закінчитися руйнацією стосунків, роботи, здоров’я чи навіть життя. ПТСР можна подолати чи навчитися ним керувати. У кожного своя чутливість до стресових чинників. Тому одні можуть впоратись самостійно, інші ж – носять цей тягар у собі, який заважає їм жити повноцінно. Життя у повній бойовій готовності, загострене відчуття цінності життя, тривожність, агресія, панічні атаки, емоційна порожнеча, втрата довіри до людей і переконання, що світ небезпечний, негаразди в буденному житті, зловживання алкоголем, сигаретами, наркотиками, проблеми у стосунках та навіть суїцидальні думки. Саме такими тяжкими наслідками проявляється посттравматичний синдром у людини, яка пережила тяжкі стресові ситуації.

«Тому потрібна терапія, яка б могла подолати саму причину, архівувати та знешкодити травматичні спогади. Сеанси в піраміді у поєднанні з іншими реабілітаційними та психологічними методиками спрямовані на те, щоб відкрити людину для самої себе, позбутись страхів минулого та почати дивитись на світ очима нової людини», – каже прикарпатський пірамідознавець.

Внизу піраміди знаходиться басейн із джерельною водою. Воду, яка заряджається пірамідальною енергетикою більше 72 годин, називають «живою» або структурованою водою. Під час проходження сеансу людина просто сидить спокійно у приміщенні піраміди протягом пів години під звуки мелодії альфаритму. Для очищення повітря та полегшення дихання на долівці піраміди розкладено багато твердої солі. Для кращого медитаційного процесу запалюють аромасвічки з індивідуальним ароматом для кожного пацієнта.

Цікаво, що навіть час у піраміді сприймається інакше як зовні. Ви можете пробути там годину, а здається, що минуло кілька хвилин.

«Всередині піраміди час прискорюється, тому що відбувається викривлення простору. Ось чому в піраміді омолоджуються клітини. Як це відбувається? Геомагнітна енергія Землі стікається до граней так, наче вода у виїмку, – пояснює власник піраміди. – Людина може навіть не усвідомлювати того, що енергія піраміди має на неї вплив. Відчутну роль під час лікування відіграє віра пацієнта в одужання. Як потопаючий чіпляється за соломинку, так пацієнт має спробувати кожен із методів, який йому пропонує як класична, так і нетрадиційна медицина. Я особисто вірю в силу нашої піраміди. Знаєте чому? Тому, що вже персонально переконався у її потужності. Вона додає мені внутрішнього спокою, упевненості, та гармонії в здоров’ї».

Дотримуючись пропорцій «золотого перетину»

Окрім будівлі-піраміди, у пана Григорія є кілька малих пірамідок, які допомагають йому на хазяйстві. Чоловік переконує: під пірамідою і хліб не черствіє, і овочі та фрукти довше зберігаються.

До речі, ще у 1959 році чехословацький інженер Карел Дрбал одержав навіть перший пірамідальний патент для малої піраміди. Він аргументував це приголомшливим результатом – піраміда повертала гостроту леза для бритви. Інженер наполягав, що «вся жива матерія, включаючи людину, підпорядковується впливу біокосмічної енергії, а піраміда слугує тільки для того, щоб сфокусувати цю енергію». У дієвості цього експерименту переконався і прикарпатський пірамідознавець на прикладі власної бритви.

Григорій Миколайович розповідає, що використовувати енергію Космосу може кожен навіть у себе вдома. Змайструвати піраміду можна власноруч за відповідними кресленнями, дотримуючись пропорцій «золотого перетину». Цей принцип побудови геометричних фігур виявив ще Піфагор. Підхопив цей метод знаменитий Леонардо да Вінчі.

Це може бути навіть невеличка піраміда з харчової фольги, яку можна класти на хворе місце чи просто тримати у спальні. Також під пірамідою можна вирощувати кролів, курей або спорудити її над своїм колодязем. А ще чудовий урожай можна зібрати, якщо поставити пірамідою теплиці. Чи спорудити такої форми хлібничку або ж просто тримати під нею продукти. Варіантів може бути багато. Адже більш досконалих і корисних для людини форм, ніж куля і піраміда, в світі не існує.

Головне правило у розміщенні піраміди – чітко виставити грані за напрямками світу, що можна зробити за допомогою компаса. Водночас, за словами Григорія, не варто розміщувати піраміду біля металевих і залізобетонних поверхонь. І це дуже важлива умова. Тому в квартирі багатоповерхового будинку важко користуватися пірамідою, адже вона має знаходитися якомога віддалено від батарей опалювання, водопроводу, каналізації. Всі ці сучасні блага побуту порушують природне магнітне поле Землі. Також бажано, щоб сам будинок не був зведений із залізобетонних конструкцій. У такому разі лікуватися пірамідою варто деінде, бо ефект у такому приміщенні буде або слабкий, або нульовий.

Додамо, що в Україні станом на сьогодні пірамідотерапія не є затверджена для використання компетентними органами. Проте прикарпатського натхненника це не зупиняє. Він переконаний, що використовувати космічну енергію так само важливо, як дихати киснем. І надіється, що у нашій державі таки заговорять вголос про давно відому цілющу властивість енергетики Космосу та почнуть використовувати цей ресурс Вселенної. Щоб жити без тривог не тільки у небі, а й на душі кожного українця.

Автор статті: Мар’яна Риндич