СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ ТУТ

АГЕНЦІЯ НОВИН БОГОРОДЧАНЩИНИ

Інформаційно-пізнавальна інтернет-газета про рідний край, його жителів та їх життя

//

//

//

Очільник Богородчанської громади розповів про волонтерську поїздку та земляків, яких зустрів.

05/09/2022

Голова Богородчанської громади Ростислав Заремба разом з богородчанськими волонтерами повернувся з чергової поїздки на схід пише про це розповів на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук Ростислав Заремба передає Bogo News .

Задля побратимських обіймів, усмішок, а часом, сліз при наших зустрічах і прощаннях. Для розуміння того, що точно робиш потрібну справу і хоч якось долучаєшся до наближення нашої перемоги. Заради фрази: «Дмитрович, я з вами трохи побув, а так, якби вдома побував, – написав пан Заремба.

Також, він додає, що робить це заради земляків, які зараз на фронті, та коротко розказує про кожного.

Зокрема, розказує про Анатолія Пороговського з Богородчан, який багато років жив і працював в Англії, але приїхав і з перших днів боронить Україну. Саме для його підрозділу Заремба пригнав автомобіль.

Андрій Гусак, командир взводу медичної роти 10-ї бригади. Талановитий хлопець з мистецької патріотичної родини. Воював у 14-15 роках, а зараз рятує життя наших хлопців на Донеччині. Для нього і його підрозділу теж доставили автомобіль швидкої допомоги на базі Мерседеса, – йдеться у дописі.

Під час поїздки провідали у госпіталі Святослава Фелезюка з села Грабівці. Після важкого поранення, ампутації ноги він зараз чекає на протезування.

Перебиває, коли розпитуємо про його стан, і перше його питання: «Як там пацани, тримаються? Насипають? – пише богородчанський голова.